Menu
Cosul tau

Placa de retea server MELLANOX CONNECTX-3 10GBE DUAL PORT SFP+ PCIE cu Gbicuri Mellanox 850nm 10G 00D96921

Placa de retea server MELLANOX CONNECTX-3 10GBE DUAL PORT SFP+ PCIE cu Gbicuri Mellanox 850nm 10G  00D96921 Diverse Server
Placa de retea server MELLANOX CONNECTX-3 10GBE DUAL PORT SFP+ PCIE cu Gbicuri Mellanox 850nm 10G 00D96921
599,00 lei
  • Disponibilitate: 8
  • Cod produs: COMS000681


Descriere

Placa de retea server MELLANOX CONNECTX-3 10GBE DUAL PORT SFP+ PCIE cu Gbicuri Mellanox 850nm 10G 

Specificatii

Garantie
6 luni DA
Stare
Second Hand DA

Review-uri

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun
Verificare antispam
Pentru scopuri precum afișarea de conținut personalizat, folosim module cookie sau tehnologii similare. Apăsând Accept sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de Cookies mai multe despre cookie-uri, inclusiv despre posibilitatea retragerii acordului.