Rated 5/5 based on 11 customer reviews
GBIC Original Cisco SFP Transceiver TRP-03L3I1BCS 155 Mbit/s 1310nm 10-1283-01

GBIC Original Cisco SFP Transceiver TRP-03L3I1BCS 155 Mbit/s 1310nm 10-1283-01

Garantie
luni 6
Stare
SecondHand

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

GBIC Original Cisco SFP Transceiver TRP-03L3I1BCS 155 Mbit/s 1310nm 10-1283-01

  • Cod produs: COMS000451
  • MPN:
  • Disponibilitate: 3
  • 145,00 lei
  • Fără TVA: 120,83 lei