Alimentator nou Dell D846D DA210PE1-00 19.5V 10.8A PA-7E 210W DP/N D846D
Alimentator nou Dell D846D DA210PE1-00 19.5V 10.8A PA-7E 210W DP/N D846D Alimentatoare
Include taxă verde: 0.18LEI
  • Disponibilitate: 1
  • Cod produs: ALIM0056B
  • Stare: Nou
  • Garantie: 12 luni
Descriere
Alimentator nou desigilat Dell D846D DA210PE1-00 19.5V 10.8A PA-7E 210W DP/N D846D