BLACK FRIDAY! La orice comanda de cel putin 1000 de lei fara taxe de transport, se face 20% reducere (nu discount). Reducerea se face ulterior , nu apare pe comanda!
Bottomcase nou Toshiba C650 C655 V000220790 Noutati
Bottomcase nou Toshiba C650 C655 V000220790..
180,00 lei
Fără TVA: 150,00 lei

Alimentator EPSON A391VD 13.5V 1.5A 30W tip mufa cu pin 5.00mm x 3.4mm Noutati
Alimentator EPSON A391VD 13.5V 1.5A 30W tip mufa ..
96,00 lei
Fără TVA: 80,00 lei

Sursa PC Dell Optiplex 380 SFF H235E-00 DP/N MPF5F 235W Noutati
Sursa PC Dell Optiplex 380 SFF H235E-00 DP/N MPF5F 235W..
180,00 lei
Fără TVA: 150,00 lei

Sursa PC IBM Delta Electronics DPS-225KB A 41A9631 225W Noutati
Sursa PC IBM Delta Electronics DPS-225KB A 41A9631 225W..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

Sursa PC In Win IP-P300CN7-2 H T CN-Series 300W 80 Plus Noutati
Sursa PC In Win IP-P300CN7-2 H T CN-Series 300W 80 Plus Poza este informativa !..
72,00 lei
Fără TVA: 60,00 lei

Placa de baza PC ASRock B75M DASH LGA1155 + CPU Intel G2030 3Ghz +Cooler Noutati -20%
Placa de baza PC ASRock B75M DASH LGA1155 + CPU Intel G2030 3Ghz +CoolerProcesoare : IntelCore™..
180,00 lei 144,00 lei
Fără TVA: 120,00 lei

Placa de baza PC GIGABYTE GA-945GZM-S2 LGA775 Noutati
Placa de baza PC GIGABYTE GA-945GZM-S2 LGA775FormatmATXSoclu procesor775FSB1066/800/533 MHzProducato..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

Placa de baza PC ASUS P5KPL-AM SE LGA775 Noutati
Placa de baza PC ASUS P5KPL-AM SE LGA775ProcesorCPU Socket:775Producator chipset:IntelFSB (MHz):1600..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

Cablu LCD Lenovo T430 Noutati
Cablu LCD Lenovo T430 ..
48,00 lei
Fără TVA: 40,00 lei

Capac bottomcase HP ProBook 6560b  Noutati
Capac bottomcase HP ProBook 6560b  ..
36,00 lei
Fără TVA: 30,00 lei

Placa video NVIDIA QUADRO K620 2GB RAM DVI DISPLAY PORT PCI-EX16 ..
600,00 lei
Fără TVA: 500,00 lei

Unitate desktop ACER Veriton X2640G Intel G4500 -17%
Unitate desktop ACER Veriton X2640GProcesor : Intel Dual G4500 3.5Ghz LGA 1151Memorie : 8GB DDR3Hard..
1.200,00 lei 999,00 lei
Fără TVA: 832,50 lei

Toner Original Xerox 113R296 Negru..
100,00 lei
Fără TVA: 83,33 lei

Toner HP C3903A Negru 4000 pagini..
240,00 lei
Fără TVA: 200,00 lei

Acest cartus va asigura o calitate optima a printurilor cu o mentenanta scazutaCuloare: NegruCapacit..
240,00 lei
Fără TVA: 200,00 lei

Drum Unit Brother DR-8000Compatibil cu :  FAX-8070P/MFC-9160/MFC-9180/MFC-9030/9070..
100,00 lei
Fără TVA: 83,33 lei

Compatibil cu : FAX-2820/2920/MFC-7420/7820N/MFC-7225N/DCP-7010/7025/HL-2030/2040/2070N..
100,00 lei
Fără TVA: 83,33 lei

Alimentator imprimanta Canon CA-CP200 24V 2.2A tip mufa 5.5mm x 2.5mm..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

Placa de baza PC Gigabyte GA-M55plus-S3G AM2+ cooler PROCESORCPU SocketAM2Procesoare suportateA..
72,00 lei
Fără TVA: 60,00 lei

Placa de baza PC GIGABYTE GA-H61M-DS2 + cooler + procesor Intel G620 LGA 1155 -20%
FormatmATXSoclu procesor1155Producator chipsetIntelModel chipsetH61BIOS2 x 32 Mbit flashUse of licen..
150,00 lei 120,00 lei
Fără TVA: 100,00 lei

FormatmATXSoclu procesorAM2+FSB2000 MHzModel chipset740G, SB700BIOS1 x 8 Mbit flashUse of licensed A..
120,00 lei
Fără TVA: 100,00 lei

FormatmATXSoclu procesorAM2+FSB2000 MHzModel chipsetnVidia GeForce 6150, nVidia nForce 430aProcesoar..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

FormatmATXSoclu procesor775FSB1333/1066/800 MHzProducator chipsetIntelModel chipsetG41BIOS8 Mb Flash..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

Sursa PC Intex Smart It-2045S 450W ATX 2.03..
48,00 lei
Fără TVA: 40,00 lei

Sursa Mini Delta Electronics DPS-300AB-43 3 x SATA 80PLUS Bronze 300W PFC ACTIVCompatibila cu Verito..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

Memorie server 8GB 1RX4 PC3L-12800R-11-12-1C2..
144,00 lei
Fără TVA: 120,00 lei

Alimentator laptop original LENOVO 20V 8.5A tip mufa 7.9mm x 5.5mm FRU 45N0354..
240,00 lei
Fără TVA: 200,00 lei

Memorie server HP 8GB 1RX4 PC3-12800R-11-11-C2 647651-081Poza este informativa!..
120,00 lei
Fără TVA: 100,00 lei

Gbic Juniper Network 10GE-LR SMF 10km 1310nm 70C 740-011607..
240,00 lei
Fără TVA: 200,00 lei

Gbic Avago Fibra Optica AFBR-57R5AEZ SFP 850nm 4.25GBd..
60,00 lei
Fără TVA: 50,00 lei

Memorie server 8GB 2RX8 PC3L-12800R-11-13-B1 ECC..
150,00 lei
Fără TVA: 125,00 lei

Alimentator laptop original Toshiba PA3377E-2ACA 15V 4A tip mufa 6.3mm x 3.00mm..
96,00 lei
Fără TVA: 80,00 lei

Alimentator laptop original second hand Dell GA240PE1-00 J938H PA-9E Family 240W, 19.5V 12.3A Flextr..
180,00 lei
Fără TVA: 150,00 lei

Alimentator laptop original SONY VGP-AC19V311 19.5V 4.7A tip mufa 6mm x 4mm..
120,00 lei
Fără TVA: 100,00 lei

Alimentator Delta Electronics EADP-48EB 48V 0.917A tip mufa 7.5mm x 5mm..
96,00 lei
Fără TVA: 80,00 lei

Procesor laptop Intel Core i5-3320m SR0MX 2.6GHz - 3.3GHz Turbo -20%
Speed: 2.6GHz - 3.0GHz TurboCache: 3MBSocket: G2, FCPGA988, FCBGA1023..
180,00 lei 144,00 lei
Fără TVA: 120,00 lei

Transformator convertor 220V - 110V 1000W..
150,00 lei
Fără TVA: 125,00 lei

Cablu GPS 5M MMCX 90..
48,00 lei
Fără TVA: 40,00 lei

Transformator 12V 220V 50W..
6,00 lei
Fără TVA: 5,00 lei

Proiector 21 LED 12V 34.4 LM 1.5W MR16 White..
24,00 lei
Fără TVA: 20,00 lei

Bec LED Candle Light Warm White..
24,00 lei
Fără TVA: 20,00 lei

Bec LED 7W ..
36,00 lei
Fără TVA: 30,00 lei

GBIC Original Cisco CWDM-SFP-1590 10-1886-03 1.25GB SFP 1590nm Transceiver Module..
225,00 lei
Fără TVA: 187,50 lei

GBIC ORiginal HP SFP 4Gbps 1310nm 10km 416829-001 AE493A..
125,00 lei
Fără TVA: 104,17 lei

GBIC Original Cisco SFP Transceiver TRP-03L3I1BCS 155 Mbit/s 1310nm 10-1283-01..
145,00 lei
Fără TVA: 120,83 lei

GBIC CISCO DS-SFP-FC8G-SW 10-2418-01 SFP+ TRANSCEIVER MODULE..
45,00 lei
Fără TVA: 37,50 lei

GBIC Juniper Networks XFP-10G-L-OC192-SR1 10GBASE-LR XFP Transceiver 740-014279..
240,00 lei
Fără TVA: 200,00 lei

GBIC Juniper 740-014132 SFP-1GE-T 1GB SFP Copper 1000BASE-T Transceivers..
45,00 lei
Fără TVA: 37,50 lei

Genuine NEW Cisco MFELX1 100BASE-LX 1310nm 10km Transceiver..
30,00 lei
Fără TVA: 25,00 lei

 GBIC nou original Cisco 10-2295-01GLC-SX-MMD SFP Optical Transceiver Module..
50,00 lei
Fără TVA: 41,67 lei