Diverse Server

Produse pe pagină:
Sortare după:

Placa de baza server HP Proliant DL380p G8 662530-001 681849-001

Placa de baza server HP Proliant DL380p G8 662530-001 681849-001..

 Stoc: 1

1.440,00 lei Fără TVA: 1.200,00 lei

Placa de retea sever Dell V5xvt Intel I350 Dual-port 1GB 1000base V5XVT

Placa de retea sever Dell V5xvt Intel I350 Dual-port 1GB 1000base V5XVT..

 Stoc: 9

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Placa de retea server Dual Port RJ45 HPE FlexFabric 10Gb 533FLR-T 701534-001 7000757-001

Placa de retea server Dual Port RJ45 HPE FlexFabric 10Gb 533FLR-T 701534-001 7000757-001..

 Stoc: 1

299,00 lei Fără TVA: 249,17 lei

Placa de retea server dual port DELL INTEL X520 DA2 SFP+ 10GB DP/N VFVGR

Placa de retea server dual port DELL INTEL X520 DA2 SFP+ 10GB DP/N VFVGR ..

 Stoc: 1

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Placa de retea server Dual Port Dell Intel X540-T2 10Gb Full Height K7H46

Placa de retea server Dual Port Dell Intel X540-T2 10Gb Full Height K7H46..

 Stoc: 2

449,00 lei Fără TVA: 374,17 lei

Controller RAID SAS Supermicro AOC-SAS2LP-H8IR-16DD 6Gb/s

Controller RAID SAS Supermicro AOC-SAS2LP-H8IR-16DD 6Gb/s Are cablu mini SAS la 4 sata inclus&n..

 Stoc: 6

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Radiator server DELL T5810 T3610 T5610 DP/N 0YH2R3

Radiator server DELL T5810 T3610 T5610 DP/N 0YH2R3..

 Stoc: 1

299,00 lei Fără TVA: 249,17 lei

Kit capace memorii server DELL Precision T3610 DP/N 824H9 X7C58

Kit capace memorii server DELL Precision T3610 DP/N 824H9 X7C58..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Placa de baza workstation HP Z200 503397-001 506285-001

Placa de baza workstation HP Z200 503397-001 506285-001Chipset Producator: IntelPorturi: WiFi, USB 2..

 Stoc: 2

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Gbic DELL 1000SX GBIC 850nm Module New X3366 FTRJ8519P1BNL

Gbic DELL 1000SX GBIC 850nm Module New X3366 FTRJ8519P1BNL..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Kit Cabluri Mini-SAS la 4 SATA 823077-011 823078-001 826011-001

Kit Cabluri Mini-SAS la 4 SATA 823077-011 8 823078-001 826011-001..

 Stoc: 1

299,00 lei Fără TVA: 249,17 lei

Placa de retea server Quad Port Broadcom 5719 1GbE PCIe TMGR6 Low Profile

Placa de retea server Quad Port Broadcom 5719 1GbE PCIe TMGR6 Low Profile..

 Stoc: 2

150,00 lei Fără TVA: 125,00 lei

Kit Placa de baza server Intel S5520UR 2 X L5520 32GB RAM DDR3 LGA1366

Kit Placa de baza server Intel S5520UR 2 X 32GB RAM DDR3 LGA1366Poate fi montata pe https://sho..

 Stoc: 1

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Rack server DELL 4210 42U MJ343

Rack server DELL 4210 42U MJ343Usile din spate nu au balamale dar sunt prezente.Costurile de transpo..

 Stoc: Epuizat

960,00 lei Fără TVA: 800,00 lei

Controller RAID DELL Perc H200 INTERN 6GB SAS PCI e Poweredge R510

Controller RAID DELL Perc H200 INTERN 6GB SAS PCI e Poweredge R510..

 Stoc: 1

150,00 lei Fără TVA: 125,00 lei

Heatsink si ventilator Fujitsu Primergy TX150 S7 LGA1156 V26898-B955-V1

Heatsink si ventilator Fujitsu Primergy TX150 S7 LGA1156 V26898-B955-V1..

 Stoc: 1

150,00 lei Fără TVA: 125,00 lei

Ventilator server DELL Poweredge 1950 MC545 TC146

Ventilator server DELL Poweredge 1950 MC545 TC146..

 Stoc: 8

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Controller RAID Dell PERC 6/iR SAS/SATA DP/N JW063

Controller RAID Dell PERC 6/iR SAS/SATA DP/N JW063 Pentru :Dell PowerEdge 840 1950 2900 2950 29..

 Stoc: 1

99,00 lei Fără TVA: 82,50 lei

Controller RAID Dell PowerEdge Perc 5i 256MB SAS XM771 U8735 WX072

Controller RAID Dell PowerEdge Perc 5i 256MB SAS XM771 U8735 WX072Pentru Dell PowerEdge 840 1900 195..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Caddy hdd server Gateway C82432-001

Caddy hdd server Gateway C82432-001..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Placa de retea server HP NC552SFP ETHERNET 10GB 2PORT SFP+ Full Hight 614506-001 -20%

Placa de retea server HP NC552SFP ETHERNET 10GB 2PORT SFP+ Full Hight 614506-001

Placa de retea server HP NC552SFP ETHERNET 10GB 2PORT SFP+ Full Hight 614506-001..

 Stoc: 10

300,00 lei 240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Sistem racire Cooler Ventilator Dual Dell Poweredge T610 Fan Dell GY676 GN533

Sistem racire Cooler Ventilator Dual Dell Poweredge T610 Fan Dell GY676 GN533..

 Stoc: 2

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Placa de baza workstation Dell Precision Tower T3620 DP/N 9WH54

Placa de baza workstation Dell Precision Tower T3620 DP/N 9WH54..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Ventilator HP ProDesk 600 G1 EliteDesk 800 711578-002 711578-001

Ventilator HP ProDesk 600 G1 EliteDesk 800 711578-002 711578-001..

 Stoc: 3

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Gbic HP AJ715A SFP 1000Base-SX 4GB 850nm SPS: 468506-001

Gbic HP AJ715A SFP 1000Base-SX 4Gb 850nm SPS: 468506-001..

 Stoc: 15

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Toe Key Dell POWEREDGE 1950 1955 2900 2950 2970 2-port FG027 -50%

Toe Key Dell POWEREDGE 1950 1955 2900 2950 2970 2-port FG027

Toe Key Dell POWEREDGE 1950 1955 2900 2950 2970 2-port FG027..

 Stoc: 4

48,00 lei 24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Memorie controler raid Netlist 256MB 1RX16 PC2-3200R-333-12ZZ

Memorie controller Netlist 256MB 1RX16 PC2-3200R-333-12ZZ..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Memorie controller RAID 256MB 1RX8 PC2-3200R-333-11-F0

Memorie controller 256MB 1RX8 PC2-3200R-333-11-F0..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Placa de retea server HP 366FLR Quad Port Gigabit Network Card Adapter 665240-B21 669280-001 DL360 DL380 G9

Placa de retea server HP 366FLR Quad Port Gigabit Network Card Adapter 665240-B21 669280-001 DL360 D..

 Stoc: Epuizat

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Dell 14P33 PowerEdge R320/R420 Mini SAS Cable A for 4-Port H310/H710/H710P

Dell 14P33 PowerEdge R320/R420 Mini SAS Cable A for 4-Port H310/H710/H710P..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Dell - 06YFN5 - R320 R420 R720 R620 R720xd Dual SD

Dell - 6YFN5 - R320 R420 R720 R620 R720xd Dual SD..

 Stoc: 1

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

DELL - 0488MY - R320 R420 PCI-E RISER #2 BOARD

DELL - 0488MY - R320 R420 PCI-E RISER #2 BOARD..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

DELL - 0HC547 - R320 R420 PCI-E RISER #1 BOARD

DELL - 0HC547 - R320 R420 PCI-E RISER #1 BOARD..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Heatsink Radiator server Dell R320 R420 DP/N: 0XHMDT

Heatsink Radiator server Dell R320 R420 DP/N: 0XHMDT..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Controler Perc H310 Mini pentru R320 R420 R620 R720

Controler  Perc H310 Mini pentru R320 R420 R620 R720..

 Stoc: Epuizat

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Ventilator server Dell R320 R420 DP/N: 0G8KHX

Ventilator server Dell R320 R420 DP/N: 0G8KHX..

 Stoc: 5

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Placa de retea server gigabit Dual Port HP NC7170 RJ-45 313589-001 313559-001 PCI-X

Placa de retea server gigabit Dual Port HP NC7170 RJ-45 313589-001 313559-001..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Placa de retea Fiber Channel HP Qlogic AB379-60101 PCI-X 2.0 FC Dual Port 4GB FC2410401-70 E

Placa de retea Fiber Channel HP Qlogic AB379-60101 PCI-X 2.0 FC Dual Port 4GB FC2410401-70 E..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Controller 4 porturi HP AG637-63012 EVA4400 I/O MOD CTR 4Port 4G P 461488-001

Controller 4 porturi HP EVA4400 I/O MOD CTR 4Port 4G P AG637-63012 461488-001..

 Stoc: 2

600,00 lei Fără TVA: 500,00 lei

Modul management HP EVA4400 460584-001 AG637-63502

Modul management HP EVA4400 460584-001 AG637-63502..

 Stoc: 1

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Modul de memorie Cisco 15-9247-01 128MB 133MHz PC133 ECC Registered 168-Pin DIMM

Modul de memorie Cisco 15-9247-01 128MB 133MHz PC133 ECC Registered 168-Pin DIMM184-Pin DDR 512MB PC..

 Stoc: 4

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Modul de memorie Cisco 15-9246-01 512MB 133MHz PC133 ECC Registered 168-Pin DIMM

Modul de memorie Cisco 15-9246-01 512MB 133MHz PC133 ECC Registered 168-Pin DIMM184-Pin DDR 512MB PC..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul de memorie Cisco 15-9249-01 512MB 133MHz PC133 ECC Registered 168-Pin DIMM

Modul de memorie Cisco 15-9249-01 512MB 133MHz PC133 ECC Registered 168-Pin DIMM184-Pin DDR 512MB PC..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul de memorie Cisco 15-8294-01 256MB 1RX8 PC2100 DDR-266 -20%

Modul de memorie Cisco 15-8294-01 256MB 1RX8 PC2100 DDR-266

Modul de memorie Cisco 15-8294-01 256MB 1RX8 PC2100 DDR-266184-Pin DDR 512MB PC2700 ECC Poza es..

 Stoc: 13

60,00 lei 48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Riser HP Proliant DL380p Gen8 PCIE 662524-001622219-001

Riser HP Proliant DL380p Gen8 PCIE 662524-001622219-001..

 Stoc: 1

169,00 lei Fără TVA: 140,83 lei

Modul de memorie Cisco 512MB 15-9165-02 pentru router 3825 3845

Modul de memorie Cisco 512MB 15-9165-02 pentru router 3825 3845184-Pin DDR 512MB PC2700 ECC Poz..

 Stoc: 13

84,00 lei Fără TVA: 70,00 lei

Modul de memorie Cisco 512MB 15-9165-01 pentru router 3825 3845

Modul de memorie Cisco 512MB 15-9165-01 pentru router 3825 3845184-Pin DDR 512MB PC2700 ECC Poz..

 Stoc: 22

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul de memorie Cisco 1GB 16-3204-02 Compact Flash CF card -20%

Modul de memorie Cisco 1GB 16-3204-02 Compact Flash CF card

Modul de memorie Cisco 1GB 16-3204-02 Compact Flash CF card..

 Stoc: 15

180,00 lei 144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Modul de memorie Cisco 128MB 16-3349-01$1 compact flash CF card -25%

Modul de memorie Cisco 128MB 16-3349-01$1 compact flash CF card

Modul de memorie Cisco 128MB 16-3349-01$1 SSD-C12M-3112..

 Stoc: 17

48,00 lei 36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Masca frontala server DELL Poweredge R520 R720 R820 2U DP/N MY4YD

Masca frontala server DELL Poweredge R520 R720 R820 DP/N MY4YD Prezinta zgarieturi superficiale..

 Stoc: Epuizat

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei