Diverse Server

Produse pe pagină:
Sortare după:

Controller RAID HP H240 Smart Host Bus Adapter 12GB/s PCI Express X8

Controller RAID HP H240 Smart Host Bus Adapter 12GB/s PCI Express X8..

 Stoc: 1

720,00 lei Fără TVA: 600,00 lei

Placa de retea server Broadcom BCM57711A1113G 10Gb Ethernet NetXtreme II Dual-port SFP+ 57711 DP/N KJYD8

Placa de retea server Broadcom BCM57711A1113G 10Gb Ethernet NetXtreme II Dual-port SFP+ 57711 DP/N K..

 Stoc: 5

300,00 lei Fără TVA: 250,00 lei

Placa de retea server Dell QLE8152 10GB PCI-E Dual Port HBA Full Height

Placa de retea server Dell QLE8152 10GB PCI-E Dual Port HBA Full Height..

 Stoc: 4

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Controller RAID Dell PERC H310 Adapter 8-Port 6Gb/s SAS Full height DP/N HV52W

Controller RAID Dell PERC H310 Adapter 8-Port 6Gb/s SAS Full height DP/N HV52W..

 Stoc: 3

360,00 lei Fără TVA: 300,00 lei

Controller HP Smart Array P420 6Gb 2-Ports SAS Controller 633538-001 + modul Cache 1GB 633542-001

Controller HP Smart Array P420 6Gb 2-Ports SAS Controller + modul Cache 1GB 633542-001..

 Stoc: 5

360,00 lei Fără TVA: 300,00 lei

Modul GBIC SFP 77P7957 10GB 10Gbps 850nm AFBR-703SDZ-IB SFP+ SW 850nm

Modul GBIC  SFP 77P7957 10GB 10Gbps 850nm AFBR-703SDZ-IB SFP+ SW 850nm..

 Stoc: Epuizat

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cisco Compatible GLC-LH-SM Optical Transceiver 1000BASE-LX ECN300L0641

Cisco Compatible GLC-LH-SM Optical Transceiver 1000BASE-LX ECN300L0641..

 Stoc: Epuizat

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Twingig Converter Module CISCO CVR-X2-SFP V02

Twingig Converter Module CISCO CVR-X2-SFP V02..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Baterie RAID noua controller Dell PERC H710 H810 DP/N 70K80

Baterie RAID controller Dell PERC H710 H810 DP/N 70K80 ..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Baterie RAID controller Dell PERC H710 H810 DP/N 70K80

Baterie RAID controller Dell PERC H710 H810 DP/N 70K80 ..

 Stoc: 3

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Heatsink server DELL Poweredge R530 R530XD DP/N 8XH97

Heatsink server DELL Poweredge R530 R530XD DP/N 8XH97..

 Stoc: 3

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Ventilator server ca nou DELL Poweredge R530 R530XD DP/N WXFP8

Ventilator server ca nou DELL Poweredge R530 R530XD DP/N WXFP8..

 Stoc: Epuizat

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Placa de retea server Gigabit Quad Port DELL Broadcom 571 Full height DP/N KH08P

Placa de retea server Gigabit Quad Port DELL Broadcom 571..

 Stoc: 4

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Baterie RAID DELL PERC H710 H710P H730 H810 H830 DP/N 70K80

Baterie RAID DELL PERC H710 H710P H730 H810 H830 DP/N 70K80..

 Stoc: 4

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Modul USB Mini Display Port Lenovo ThinkPad X1 Carbon GEN 2 FRU 04X5599

Modul USB Mini Display Port Lenovo ThinkPad X1 Carbon GEN 2 FRU 04X5599..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

RISER BOARD PCIe X16 SLOT 2 CPU 2 DELL POWEREDGE R620 DP/N 6K9W2

RISER BOARD PCIe X16 SLOT 2 CPU 2 DELL POWEREDGE R620 DP/N 6K9W2 ..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Riser board DELL POWEREDGE R620 DP/N W9H05

Riser board DELL POWEREDGE R620 DP/N W9H05..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Placa de retea server Dell Poweredge R620 Intel I350 Quad-Port Gigabit DP/N R1XFC

Placa de retea server Dell Poweredge R620 Intel I350 Quad-Port Gigabit DP/N R1XFC..

 Stoc: 1

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Ventilator server DELL POWEREDGE R620 DP/N F1YN7

Ventilator server DELL POWEREDGE R620 DP/N F1YN7..

 Stoc: 7

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Radiator server DELL POWEREDGE R620 130W DP/N N6YNR

Radiator server DELL POWEREDGE R620 130W DP/N N6YNR..

 Stoc: 2

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Controller RAID 5CT6D si baterie 70K80 Dell PowerEdge PERC H710 SAS/SATA

Controller RAID 5CT6D si baterie 70K80 Dell PowerEdge PERC H710 SAS/SATA ..

 Stoc: 1

300,00 lei Fără TVA: 250,00 lei

Placa de retea server Dual Port INTEL Gigabit D50868-002 EXPI9402PTBLK LOW PROFILE

Placa de retea server Dual Port INTEL Gigabit D50868-002 EXPI9402PTBLK ..

 Stoc: 1

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Controller RAID HighPoint RocketRAID 2320 PCi -Expresss to SATA II 8 SATA ports Low profile

Controller RAID HighPoint RocketRAID 2320 PCi -Expresss to SATA II 8 SATA ports Low profilePOZA ESTE..

 Stoc: 2

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Placa de baza HP Workstation XW8600 Intel Dual Server SPS 480024-001 LGA771

Placa de baza HP Workstation XW8600 Intel Dual Server SPS 480024-001 LGA771Poza este informativa!Pla..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Controller SAS RAID HP Smart Array P812 1GB Cache FBWC 487204-B21 488948-001 587224-001

Controller SAS RAID HP Smart Array P812 1GB Cache FBWC 487204-B21 488948-001 587224-001 ..

 Stoc: 2

360,00 lei Fără TVA: 300,00 lei

MINI Controller RAID SAS/ SATA DELL POWEREDGE PERC H710 DP/N 5CT6D

MINI Controller RAID SAS/ SATA DELL POWEREDGE PERC H710 DP/N 5CT6D ..

 Stoc: 1

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Cablu HP Proliant DL160 G5 G6 SATA & SAS 4x1 457874-001 457644-001

Cablu HP Proliant DL160 G5 G6 SATA & SAS 4x1 457874-001 457644-001 ..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Set sistem prindere Cisco Catalyst 1u Switch 700-08209-01

Set sistem prindere Cisco Catalyst 1u Switch 700-08209-01..

 Stoc: 5

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator Fujitsu R570 R670 R670-2 120 mm x 120 mm x 25 mm 12V 0.8A

ManufacturerDELTAPart numberAFB1212SHAC/DCDC FansFan TypeAxialSize120 mm x 120 mm x 25 mmVoltage12VC..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator heatsink Fujitsu R570 R570-2 R670 R670-2 DS08015B12UP010 12V 0.60A

Ventilator heatsink Fujitsu R570 R570-2 R670 R670-2 DS08015B12UP010 12V 0.60A..

 Stoc: 3

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator cu suport pentru memorii RAM Fujitsu R570 R670 V26815-B116-V70 AFB0712HHB 12V 0.45A

Ventilator cu suport pentru memorii RAM Fujitsu R570 R670 V26815-B116-V70 AFB0712HHB 12V 0.45A..

 Stoc: 3

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Heatsink Celsius R570 M470 R670 V26898-B886-V1

Heatsink Celsius R570 M470 R670 V26898-B886-V1..

 Stoc: 4

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

IBM Serial Optical Converter P# 21H9783 GBIX SOC-1250NS-LW

 IBM Serial Optical Converter P# 21H9783 GBIX SOC-1250NS-LW..

 Stoc: 11

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Cisco / Agilent HFBR 5601 GBIC 850nm 1000 Base-sx Fiber Optic Transceiver

Cisco / Agilent HFBR 5601 GBIC 850nm 1000 Base-sx Fiber Optic Transceiver..

 Stoc: 20

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Cisco 1000Base-LX Gigabit 1300nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0703-01

Cisco 1000Base-LX Gigabit 1300nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0703-01..

 Stoc: 2

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Cisco 1000BASE-SX 850nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0759-01

Cisco 1000BASE-SX 850nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0759-01..

 Stoc: 18

20,00 lei Fără TVA: 16,67 lei

Ventilator server Dell Poweredge R710 R900 DP/N 90XRN

Ventilator server Dell Poweredge R710 R900 DP/N 90XRN..

 Stoc: 8

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu 0.6M SFP-SFP Copper Fibre Channel FC Molex 73930-0107 -25%

Cablu 0.6M SFP-SFP Copper Fibre Channel FC Molex 73930-0107

Cablu 0.6M SFP-SFP Copper Fibre Channel FC - Molex 73930-0107..

 Stoc: 3

48,00 lei 36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

HP SmartArray Cache Module 256MB (462974-001)

HP SmartArray Cache Module 256MB (462974-001)..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Masca frontala HP ProLiant ML350 G6 499261-001

Masca frontala HP ProLiant ML350 G6 499261-001..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

HP FAN AIR BAFFLE FOR HP PROLIANT ML350 G6 511773-001 -20%

HP FAN AIR BAFFLE FOR HP PROLIANT ML350 G6 511773-001

HP FAN AIR BAFFLE FOR HP PROLIANT ML350 G6 511773-001..

 Stoc: 1

60,00 lei 48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Cablu SCSI AWM-2734 E65859 SWCC SHOWA Dell PowerVault 124T Internal

Cablu SCSI AWM-2734 E65859 SWCC SHOWA Dell PowerVault 124T Internal ..

 Stoc: 2

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Expansion Riser Board HP ProLiant DL360 G5 PCI-e 412200-001

Expansion Riser Board HP ProLiant DL360 G5 PCI-e 412200-001..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu SATA SAS HP Amphenol 451375-001 457892-001 ProLiant ML110 G5

Cablu SATA SAS HP Amphenol 451375-001 457892-001 ProLiant ML110 G5..

 Stoc: 1

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Modul Smart Array Bseries 512MB Flash Backed Write Cache & BATTERY 654873-003 HP 610673-001 633541-001

Modul  512MB Flash Backed Write Cache & BATTERY 654873-003 HP 610673-001 633541-001\512MB F..

 Stoc: 5

299,00 lei Fără TVA: 249,17 lei

Ventilator server HP Proliant DL360 G8 732136-001 696154-002 697183-003

Ventilator server HP Proliant DL360 G8 732136-001 696154-002 697183-003..

 Stoc: Epuizat

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Heatsink server HP Proliant DL360E G8 676951-001 665095-001

Heatsink server HP Proliant DL380E G8 676951-001 665095-001..

 Stoc: 2

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Front bezel cu cheie HP PROLIANT DL380E G8 DL380P G8 DL380 G9 654582-001

Front bezel cu cheie HP PROLIANT DL380E G8 DL380P G8 DL380 G9 654582-001..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Cablu intern power control panel Dell PowerEdge R310 Internal USB 350mm DP/N D352M

Cablu intern power control panel Dell PowerEdge R310 Internal USB  350mm DP/N  D352M..

 Stoc: 1

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Cablu Control Panel Dell Poweredge R310 DP/N Y511K

Cablu Control Panel Dell Poweredge R310 DP/N Y511K ..

 Stoc: 1

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei