Diverse Server

Produse pe pagină:
Sortare după:

Modul Smart Array Bseries 512MB 633541-001 512MB x 40 184-pin DDR3 Mini DIMM

Modul Smart Array Bseries 512MB 633541-001 512MB x 40 184-pin DDR3 Mini DIMM ..

 Stoc: 17

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Placa de retea server Intel E10G42BT X520-T2 10Gigabit Ethernet Card 10Gbps PCI Express x8 2 x RJ45 e10g42bt

Placa de retea server Intel E10G42BT X520-T2 10Gigabit Ethernet Card 10Gbps PCI Express x8 2 x RJ45..

 Stoc: 1

499,00 lei Fără TVA: 415,83 lei

Cablu HP SAS ProLiant DL360E G8 668243-001 677068-001 70cm

Cablu HP SAS ProLiant DL360E G8 668243-001 677068-001 70cm..

 Stoc: 2

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu Nou Sigilat miniSAS SFF-8087 la 4 SATA 45cm

Cablu nou sigilat MiniSAS SFF-8087 la 4 SATA 45cm ..

 Stoc: 20

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator switch Cisco Catalyst C3750 800-23805-01

Ventilator switch Cisco Catalyst C3750 800-23805-01..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Caddy hdd server IBM Lenovo SAS FRU 00Y2684 2.5"

Caddy hdd server IBM Lenovo SAS FRU 00Y2684 2.5"..

 Stoc: 5

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Heatsink server HP DL380 Gen9 747607-001 835606-001 777291-001

Heatsink server HP DL380 Gen9 747607-001 835606-001 777291-001..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Placa de server Dual Port Gigabit DELL DP/N GDDMR

Placa de server Dual Port Gigabit DELL DP/N GDDMR..

 Stoc: Epuizat

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu HP DL380 G9 G10 MINI-SAS 747568-001 784621-001 56CM

Cablu HP DL380 G9 G10 MINI-SAS 747568-001 784621-001 56CM..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Adaptor Mellanox HPE QSFP/SFP+ HP QSFP/SFP 655874-B21

Adaptor Mellanox HPE QSFP/SFP+ HP QSFP/SFP 655874-B21..

 Stoc: 12

132,00 lei Fără TVA: 110,00 lei

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R670-2 AFB1212SH 12V 0.8A

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R670-2 AFB1212SH 12V 0.8A..

 Stoc: 3

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R670-2 K990-C740 E188375 AFB1212SH 12V 0.8A

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R670-2 K990-C740 E188375 AFB1212SH 12V 0.8A..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R670-2 AFB1212SH 12V 0.8A

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R670-2 AFB1212SH 12V 0.8A..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R670-2 K990-C158 AFB1212SH 12V 0.8A

Ventilator server Fujitsu Siemens Celsius R570-2 R640 K990-C158 AFB1212SH 12V 0.8A..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Caddy HDD server SuperMicro 3.5" 01-SC93301-XX00C003 SAS/SATA

Caddy HDD server SuperMicro 3.5" 01-SC93301-XX00C003 SAS/SATA..

 Stoc: 74

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Caddy HDD server Supermicro 3.5" HDD 01-SC93301-XX00C104

Caddy HDD server Supermicro 3.5" HDD 01-SC93301-XX00C104..

 Stoc: 33

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Placa de retea server Dual Port HP HP 82E 8Gb 2 PCIe Fibre Channel Host Bus 697890-001 + GBICURI HP 8GB SFP+ 468508-002

Placa de retea server Dual Port HP HP 82E 8Gb 2 PCIe Fibre Channel Host Bus 697890-001 + GBICURI HP ..

 Stoc: 5

199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Modul GBIC HP 8Gb Short Wave FC SFP+ 468508-002

Modul GBIC HP 8Gb Short Wave FC SFP+ 468508-002..

 Stoc: 2

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Cablu HP ProLiant DL360 Gen9 Rear 4xSATA 2X10pin 826011-001 823078-001 30CM

Cablu HP ProLiant DL360 Gen9 Rear 4xSATA 2X10pin  826011-001 823078-001 30CM..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu HP DL360 G9 MINI-SAS 780419-001 756907-001 70CM

Cablu HP DL360 G9 MINI-SAS 780419-001 756907-001 70CM..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Baterie NOUA HP 96W Smart Storage Battery G9 G10 Gen9 Gen10 DL 815983-001 871264-001 727258-B21 an 2019 RAID -3%

Baterie NOUA HP 96W Smart Storage Battery G9 G10 Gen9 Gen10 DL 815983-001 871264-001 727258-B21 an 2019 RAID

Baterie HP 96W Smart Storage Battery Gen9 Gen10 DL 815983-001 871264-001 727258-B21 Data: 2019..

 Stoc: 39

360,00 lei 349,00 lei Fără TVA: 290,83 lei

Caddy hdd server Fujitsu PRIMERGY TX 150 TX 200 A3C40032808 3.5"

Caddy hdd server Fujitsu PRIMERGY TX 150 TX 200 A3C40032808 3.5"..

 Stoc: 3

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Placa de baza server HP DL380 G6 496069-001 451277-001

Placa de baza server HP DL380 G6 ..

 Stoc: 2

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Placa de retea server Dell Intel PRO1000PT PCI-E Dual Port X3959

Placa de retea server Dell Intel PRO1000PT PCI-E Dual Port X3959..

 Stoc: 1

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Caddy hdd server RX100 TX150 RX200 RX300 RX350 S6 S7 S8 2.5" SAS SATA A3C40135103 -38%

Caddy hdd server RX100 TX150 RX200 RX300 RX350 S6 S7 S8 2.5" SAS SATA A3C40135103

Caddy hdd server RX100 TX150 RX200 RX300 RX350 S6 S7 S8 2.5" SAS SATA A3C40135103 ..

 Stoc: 3

96,00 lei 60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Controller RAID Fujitsu SAS 6Gb/s RAID 5/6 512MB D2616-A22 GS 1 A3C40137293-GS01

Controller RAID Fujitsu SAS 6Gb/s RAID 5/6 512MB D2616-A22 GS 1 A3C40137293-GS01PCI-E 2.0 x16RAID le..

 Stoc: 1

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Baterie RAID Controller 9260 9261 9280 Series LSI BAT1S1P 3.7V 1.5Ah 5.6Wh

Baterie RAID Controller 9260 9261 9280 Series  LSI BAT1S1P 3.7V 1.5Ah 5.6Wh..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Radiator server Fujitsu RX200 S6 V26898-B964-V2 A3C40134113 SQ43700001

Radiator server Fujitsu RX200 S6 V26898-B964-V2 A3C40134113 SQ43700001..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Ventilator server Fujitsu Primergy RX200 60.55S17.002 12V 1.82A GFB0412EHS

Ventilator server Fujitsu Primergy RX200 60.55S17.002 12V 1.82A GFB0412EHS..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Placa de baza server DELL Poweredge 2950 DP/N CX396

Placa de baza server DELL Poweredge 2950 DP/N CX396..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Ventilator server Dell PowerEdge 1850 Y2205

Ventilator server Dell PowerEdge 1850 Y2205..

 Stoc: 12

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul Dell PowerEdge 1850 2850 2800 DRAC 4 JF660

Modul Dell PowerEdge 1850 2850 2800 DRAC 4 JF660..

 Stoc: 3

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Baterie RAID Perc 4i DELL Poweredge 1850 2850 G3399

Baterie RAID DELL Poweredge 1850 2850 G3399..

 Stoc: 2

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Placa RAID DELL SAS 6/ir UCS-61 Channel 1 PCIe x8 cabluri incluse DP/N YK838

Placa RAID DELL SAS 6/ir UCS-61 Channel 1 PCIe x8 cabluri incluse DP/N YK838..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Cablu SAS B HP ProLiant DL360e Smart Array P420 672239-001 682628-001 78cm

Cablu SAS B HP ProLiant DL360e Smart Array P420 672239-001 682628-001 78cm..

 Stoc: 37

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Adaptec ATB 100 SFRU 39R8803 256MB BBWC Cache Memory Module ServeRAID 7k SCSI

Adaptec ATB 100 SFRU 39R8803 256MB BBWC Cache Memory Module ServeRAID 7k SCSI..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Blank Filler Tray HDD server IBM X3550 X3650 2.5" Blade HS200 46C5497 44T2248.

Blank Filler Tray HDD server IBM X3550 X3650 2.5" Blade HS200 46C5497 44T2248...

 Stoc: 8

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Controller Raid HP Smart Array P822 fara baterie si memorie cache

Controller Raid HP Smart Array P822 fara baterie si memorie cacheAtentie nu functioneaza fara memori..

 Stoc: 2

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

GBIC INTEL FTLX8571D3BCVIT1 SFP+ 1000BASE-SX 10GBASE-SR 850nm Laser Prod Class 1 21CFR1040.10 E65689-003

GBIC INTEL FTLX8571D3BCVIT1 SFP+ 1000BASE-SX 10GBASE-SR 850nm Laser Prod Class 1 21CFR1040.10S/N MUM..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

GBIC Ptomark SPP-SR-J 21CFR ( J )Class 1SFP+ 10G 300m 850nm DDM

GBIC Ptomark SPP-SR-J 21CFR ( J )Class 1SFP+ 10G 300m 850nm DDM..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Masca frontala server DELL Poweredge R610

Masca frontala server DELL Poweredge R610..

 Stoc: Epuizat

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Masca de plastic fata UPS APC SUA1000RMI1U

Masca de plastic fata UPS APC SUA1000RMI1U ..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Ventilator workstation HP XW6600 model 3610RL-04W-B56 446343-001

Ventilator workstation HP XW6600 model 3610RL-04W-B56 446343-001..

 Stoc: 1

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Ventilatoare workstation HP XW6600 model 3610RL-04W-B56 453473-001 -20%

Ventilatoare workstation HP XW6600 model 3610RL-04W-B56 453473-001

Ventilatoare workstation HP XW6600 model 3610RL-04W-B56 453473-001..

 Stoc: 1

60,00 lei 48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Placa de baza workstation HP XW6600 440307-001 439240-001 LGA771 -17%

Placa de baza workstation HP XW6600 440307-001 439240-001 LGA771

Placa de baza workstation HP XW6600 440307-001 439240-001 LGA771..

 Stoc: 2

240,00 lei 199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Cablu HP Mini SAS ProLiant DL360P G8 663730-001 681909-001 78cm

Cablu HP Mini SAS ProLiant DL360P G8 663730-001 681909-001 78cm..

 Stoc: 2

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu HP Mini SAS ProLiant DL 360p G8 667875-001 657196-001 64cm

Cablu HP Mini SAS ProLiant DL 360p G8 667875-001 657196-001 64cm..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu HP Mini SAS ProLiant DL 360p G8 667874-001 654073-001 45cm

Cablu HP Mini SAS ProLiant DL 360p G8 667874-001 654073-001 45cm..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu Mini Mini-SAS B to PERC6 DELL Poweredge R510 DP/N 0VJTJV

Cablu Mini Mini-SAS B to PERC6 DELL Poweredge R510 DP/N 0VJTJV..

 Stoc: 1

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Cablu HP Mini SAS Cable ProLiant DL 320 G8 682626-001 668242-001

Cablu HP Mini SAS Cable ProLiant DL 320 G8 682626-001 668242-001..

 Stoc: 6

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei