Diverse Server

Produse pe pagină:
Sortare după:
Placa de retea server Dual Port INTEL Gigabit D50868-002 EXPI9402PTBLK LOW PROFILE Noutati

Placa de retea server Dual Port INTEL Gigabit D50868-002 EXPI9402PTBLK LOW PROFILE

Placa de retea server Dual Port INTEL Gigabit D50868-002 EXPI9402PTBLK ..

 Stoc: 1

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Controller RAID HighPoint RocketRAID 2320 PCi -Expresss to SATA II 8 SATA ports Low profile

Controller RAID HighPoint RocketRAID 2320 PCi -Expresss to SATA II 8 SATA ports Low profilePOZA ESTE..

 Stoc: 4

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Placa de baza HP Workstation XW8600 Intel Dual Server SPS 480024-001 LGA771

Placa de baza HP Workstation XW8600 Intel Dual Server SPS 480024-001 LGA771Poza este informativa!Pla..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Controller SAS RAID HP Smart Array P812 1GB Cache FBWC 487204-B21 488948-001 587224-001

Controller SAS RAID HP Smart Array P812 1GB Cache FBWC 487204-B21 488948-001 587224-001 ..

 Stoc: 2

360,00 lei Fără TVA: 300,00 lei

MINI Controller RAID SAS/ SATA DELL POWEREDGE PERC H710 DP/N 5CT6D

MINI Controller RAID SAS/ SATA DELL POWEREDGE PERC H710 DP/N 5CT6D ..

 Stoc: 1

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Cablu HP Proliant DL160 G5 G6 SATA & SAS 4x1 457874-001 457644-001

Cablu HP Proliant DL160 G5 G6 SATA & SAS 4x1 457874-001 457644-001 ..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Set sistem prindere Cisco Catalyst 1u Switch 700-08209-01

Set sistem prindere Cisco Catalyst 1u Switch 700-08209-01..

 Stoc: 5

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator Fujitsu R570 R670 R670-2 120 mm x 120 mm x 25 mm 12V 0.8A

ManufacturerDELTAPart numberAFB1212SHAC/DCDC FansFan TypeAxialSize120 mm x 120 mm x 25 mmVoltage12VC..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator heatsink Fujitsu R570 R570-2 R670 R670-2 DS08015B12UP010 12V 0.60A

Ventilator heatsink Fujitsu R570 R570-2 R670 R670-2 DS08015B12UP010 12V 0.60A..

 Stoc: 3

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Ventilator cu suport pentru memorii RAM Fujitsu R570 R670 V26815-B116-V70 AFB0712HHB 12V 0.45A

Ventilator cu suport pentru memorii RAM Fujitsu R570 R670 V26815-B116-V70 AFB0712HHB 12V 0.45A..

 Stoc: 3

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Heatsink Celsius R570 M470 R670 V26898-B886-V1

Heatsink Celsius R570 M470 R670 V26898-B886-V1..

 Stoc: 4

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

IBM Serial Optical Converter P# 21H9783 GBIX SOC-1250NS-LW

 IBM Serial Optical Converter P# 21H9783 GBIX SOC-1250NS-LW..

 Stoc: 11

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Cisco / Agilent HFBR 5601 GBIC 850nm 1000 Base-sx Fiber Optic Transceiver

Cisco / Agilent HFBR 5601 GBIC 850nm 1000 Base-sx Fiber Optic Transceiver..

 Stoc: 20

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Cisco 1000Base-LX Gigabit 1300nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0703-01

Cisco 1000Base-LX Gigabit 1300nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0703-01..

 Stoc: 2

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Cisco 1000BASE-SX 850nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0759-01

Cisco 1000BASE-SX 850nm Fiber Optic GBIC Transceiver 30-0759-01..

 Stoc: 18

20,00 lei Fără TVA: 16,67 lei

Ventilator server Dell Poweredge R710 R900 DP/N 90XRN

Ventilator server Dell Poweredge R710 R900 DP/N 90XRN..

 Stoc: 10

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu 0.6M SFP-SFP Copper Fibre Channel FC Molex 73930-0107 -25%

Cablu 0.6M SFP-SFP Copper Fibre Channel FC Molex 73930-0107

Cablu 0.6M SFP-SFP Copper Fibre Channel FC - Molex 73930-0107..

 Stoc: 3

48,00 lei 36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

HP SmartArray Cache Module 256MB (462974-001)

HP SmartArray Cache Module 256MB (462974-001)..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Masca frontala HP ProLiant ML350 G6 499261-001

Masca frontala HP ProLiant ML350 G6 499261-001..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

HP FAN AIR BAFFLE FOR HP PROLIANT ML350 G6 511773-001 -20%

HP FAN AIR BAFFLE FOR HP PROLIANT ML350 G6 511773-001

HP FAN AIR BAFFLE FOR HP PROLIANT ML350 G6 511773-001..

 Stoc: 1

60,00 lei 48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Cablu SCSI AWM-2734 E65859 SWCC SHOWA Dell PowerVault 124T Internal

Cablu SCSI AWM-2734 E65859 SWCC SHOWA Dell PowerVault 124T Internal ..

 Stoc: 2

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Expansion Riser Board HP ProLiant DL360 G5 PCI-e 412200-001

Expansion Riser Board HP ProLiant DL360 G5 PCI-e 412200-001..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu SATA SAS HP Amphenol 451375-001 457892-001 ProLiant ML110 G5

Cablu SATA SAS HP Amphenol 451375-001 457892-001 ProLiant ML110 G5..

 Stoc: 1

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Modul Smart Array Bseries 512MB Flash Backed Write Cache & BATTERY 654873-003 HP 610673-001 633541-001

Modul  512MB Flash Backed Write Cache & BATTERY 654873-003 HP 610673-001 633541-001\512MB F..

 Stoc: 5

299,00 lei Fără TVA: 249,17 lei

Ventilator server HP Proliant DL360 G8 732136-001 696154-002 697183-003

Ventilator server HP Proliant DL360 G8 732136-001 696154-002 697183-003..

 Stoc: Epuizat

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Heatsink server HP Proliant DL360E G8 676951-001 665095-001

Heatsink server HP Proliant DL380E G8 676951-001 665095-001..

 Stoc: 2

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Front bezel cu cheie HP PROLIANT DL380E G8 DL380P G8 DL380 G9 654582-001

Front bezel cu cheie HP PROLIANT DL380E G8 DL380P G8 DL380 G9 654582-001..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Cablu intern power control panel Dell PowerEdge R310 Internal USB 350mm DP/N D352M

Cablu intern power control panel Dell PowerEdge R310 Internal USB  350mm DP/N  D352M..

 Stoc: 1

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Cablu Control Panel Dell Poweredge R310 DP/N Y511K

Cablu Control Panel Dell Poweredge R310 DP/N Y511K ..

 Stoc: 1

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Ventilator server HP Proliant DL120 G6 G7 DL160 G6 DL320 G6 DL165 G7 GFB0412EHS 12V 1.82A

Ventilator server HP Proliant DL120 G6 G7 DL160 G6 DL320 G6 DL165 G7 GFB0412EHS 12V 1.82A..

 Stoc: 6

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu unitate optica DELL  PowerEdge R310 SATA DP/N Y621K -33%

Cablu unitate optica DELL PowerEdge R310 SATA DP/N Y621K

Cablu unitate optica DELL  PowerEdge R310 SATA DP/N Y621K..

 Stoc: 4

36,00 lei 24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Unitate optica Dell PowerEdge R410 R310 R610 R710 Slimline CD/DVD-ROM SATA DP/N F77DM

Unitate optica Dell PowerEdge Slimline CD/DVD-ROM SATA DP/N F77DMR410 R310 R610 R710..

 Stoc: 5

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Control panel Dell PowerEdge R310 / R410 / R415 Front USB VGA I/O DP/N H655J -50%

Control panel Dell PowerEdge R310 / R410 / R415 Front USB VGA I/O DP/N H655J

Control panel Dell PowerEdge R310 / R410 / R415 Front USB VGA I/O DP/N H655J..

 Stoc: 1

120,00 lei 60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu HP Mini SAS Cable ProLiant ML350 G6 498423-001 493228-003

Cablu HP Mini SAS Cable ProLiant ML350 G6 498423-001 493228-003..

 Stoc: Epuizat

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Riser card PCI Express x16 DELL PowerEdge R310 DP/N N357K

Riser card PCI Express x16 DELL PowerEdge R310 DP/N N357K..

 Stoc: 5

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Riser card PCI Express x8 DELL PowerEdge R310 DP/N K511K

Riser card PCI Express x8 DELL PowerEdge R310 DP/N K511K..

 Stoc: 7

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Cablu SAS Backplane SAS Hard drive DELL POWEREDGE R310 R410

Cablu SAS Backplane SAS Hard drive DELL POWEREDGE R310 R410..

 Stoc: 4

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Backplane SAS Hard drive DELL POWEREDGE R310 R410 1X4 DP/N F678M

Backplane SAS Hard drive DELL POWEREDGE R310 R410 1X4 DP/N F678M ..

 Stoc: 6

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Controller RAID ADAPTEC ASR-5805 512MB 8 Port PCIe

Controller RAID ADAPTEC ASR-5805 512MB 8 Port PCIe..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Controller RAID ADAPTEC ASR-3405/128MB SAS SATA RAID PCIe

Controller RAID ADAPTEC ASR-3405/128MB SAS SATA RAID PCIe..

 Stoc: 1

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Cablu SATA AND POWER HP FOR HP PROLIANT DL380 G6 G7 484355-005

Cablu SATA AND POWER HP FOR HP PROLIANT DL380 G6 G7 484355-005..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Controller FUJITSU RX200 D2507-D11 GS1 PCIE x8

Controller FUJITSU RX200 D2507-D11 GS1 PCIE x8..

 Stoc: 2

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu Controller FUJITSU RX200 D2507-D11 GS1 PCIE x8 SAS to 4 SATA -38%

Cablu Controller FUJITSU RX200 D2507-D11 GS1 PCIE x8 SAS to 4 SATA

Cablu Controller FUJITSU RX200 D2507-D11 GS1 PCIE x8 SAS to 4 SATA ..

 Stoc: 2

96,00 lei 60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Radiator server Fujitsu ESPRIMO C700 C710 C720 V26898-B973-V1

Radiator server Fujitsu ESPRIMO C700 C710 C720 V26898-B973-V1..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Placa de retea server Quad Port Gigabit HP NC364T Low Profile 435508-B21 436431-001 435506-003

Placa de retea server Quad Port Gigabit HP NC364T Low Profile 435508-B21436431-001..

 Stoc: 1

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Placa de retea server Quad Port Gigabit HP NC364T Full Height 435508-B21 436431-001 435506-002

Placa de retea server Quad Port Gigabit HP NC364T Full Height 435508-B21 436431-001 435506-002..

 Stoc: 3

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Cablu SAS-A SAS-B SATA DELL POWEREDGE R610 R710 H700 H200 6GBPS DP/N M246M 95% NEW

Cablu SAS-A SAS-B SATA DELL POWEREDGE R610 R710 H700 H200 6GBPS DP/N M246M 95% NEWCablul se vinde la..

 Stoc: 20

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Placa de retea server HP NC523SFP QLE3242-HP NE3210404-29 10Gb 2ports Low Profile

Dual-port 10 Gigabit Ethernet throughput:20,000 Mb/s full duplex Ethernet transfer rate per port (40..

 Stoc: Epuizat

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Ventilator server DELL Poweredge R410 DP/N G865J

Ventilator server DELL Poweredge R410 DP/N G865J..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei