Diverse Server

Produse pe pagină:
Sortare după:
Cablu power backplane 12pin SAS HP Proliant DL580 G7 582752-001 594765-001 Noutati

Cablu power backplane 12pin SAS HP Proliant DL580 G7 582752-001 594765-001

Cablu power backplane 12pin SAS HP Proliant DL580 G7 582752-001 594765-001..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Heatsink server HP Proliant DL580 G7 570259-001 591207-001 Noutati

Heatsink server HP Proliant DL580 G7 570259-001 591207-001

Heatsink server HP Proliant DL580 G7 570259-001 591207-001..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Riser memorie server HP Proliant DL580 G7 591198-001 595852-002 Noutati

Riser memorie server HP Proliant DL580 G7 591198-001 595852-002

Riser memorie server HP Proliant DL580 G7 591198-001 595852-002..

 Stoc: 8

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul memorie cache 512MB HP 633540-001 610672-001 Noutati

Modul memorie cache 512MB HP 633540-001 610672-001

Modul memorie cache 512MB HP 633540-001 610672-001..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Ventilator server HP Proliant DL580 DL585 G7 591208-001 584562-001 PFC0912DE 12V 4.32A Noutati

Ventilator server HP Proliant DL580 DL585 G7 591208-001 584562-001 PFC0912DE 12V 4.32A

Ventilator server HP Proliant DL580 DL585 G7 591208-001 584562-001 PFC0912DE 12V 4.32A..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu unitate optica Dell Poweredge R710 DP/N GP703 Noutati

Cablu unitate optica Dell Poweredge R710 DP/N GP703

Cablu unitate optica Dell Poweredge R710 DP/N GP703..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Controller intern RAID SAS/SATA Dell PowerEdge H700 512MB cu cabluri backpalne, cache si baterie Noutati

Controller intern RAID SAS/SATA Dell PowerEdge H700 512MB cu cabluri backpalne, cache si baterie

Controller intern RAID SAS/SATA Dell PowerEdge H700 512MB cu cabluri , cache si baterieBaterie este ..

 Stoc: 1

440,00 lei Fără TVA: 366,67 lei

Controller FUJITSU RX200 D2507-D11 GS1 PCIE x8 Low Profile

Controller FUJITSU RX200 D2507-D11 GS1 PCIE x8 Low Profile..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Riser Board HP Proliant DL580 G7 SPI 591199-001 512844-001

Riser Board HP Proliant DL580 G7 SPI 591199-001 512844-001..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Placa de baza server DELL Poweredge R610 DP/N F0XJ6

Placa de baza server DELL Poweredge R610 DP/N F0XJ6..

 Stoc: 5

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Modul IBM 10GB INTERPOSER Blade HS23 FRU 81Y9388

Modul IBM 10GB INTERPOSER Blade HS23 FRU 81Y9388 ..

 Stoc: 2

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Heatsink server HP DL360 G10 872453-001 873590-001 867651-001

Heatsink server HP DL360 G10 872453-001 873590-001 867651-001..

 Stoc: 1

499,00 lei Fără TVA: 415,83 lei

Controller FUJITSU PRIMERGY TX1320 M2/M3/M4 D3307-A12 CP400i 12Gb GS2 SAS/SATA RAID PCIe A3C40174126

Controller FUJITSU PRIMERGY TX1320 M2/M3/M4 D3307-A12 CP400i 12Gb GS2 SAS/SATA RAID PCIe A3C40174126..

 Stoc: 3

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Cablu HP DL360 G9 MINI-SAS 756909-001 780420-001 70CM

Cablu HP DL360 G9 MINI-SAS 756909-001 780420-001 70CM..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Masca Server Dell EMC PowerEdge R540 R740 R740xd DPN 8CW5K

Masca Server Dell EMC PowerEdge R540 R740 R740xd DPN 8CW5KNu are cheie!..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Placa de retea Server HP NC382T Dual Port Gigabit PCI e 458491-001 453055-001 Low Profile

Placa de retea Server HP NC382T Dual Port Gigabit PCI e 458491-001 453055-001 Low Profile..

 Stoc: 2

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Cablu mini SAS HP Proliant DL380 G6 493228-006 498426-001 83CM

Cablu mini SAS HP Proliant DL380 G6 493228-006 498426-001Compatibil cu : DL380 G6 DL380 G7 DL385 G7 ..

 Stoc: 2

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu Dual Mini SAS HP Proliant DL380 G8 675610-001 660706-001

Cablu Dual Mini SAS HP Proliant DL380 G8 675610-001 660706-001..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Placa de baza server HP Proliant DL380 G7 599038-001 583918-001

Placa de baza server HP Proliant DL380 G7 599038-001 583918-001 ..

 Stoc: 1

199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Placa de baza server HP Proliant DL380p G8 801939-001 801940-001

Placa de baza server HP Proliant DL380p G8 801939-001 801940-001..

 Stoc: 1

600,00 lei Fără TVA: 500,00 lei

Modul GBIC PT7620-31-4V-C51 155M/CWDM 1510nm/100KM

Modul GBIC PT7620-31-4V-C51 155M/CWDM 1510nm/100KM..

 Stoc: 2

84,00 lei Fără TVA: 70,00 lei

Modul GBIC PT7620-31-4V-C51+ 155M/CWDM 1510nm/120KM

Modul GBIC PT7620-31-4V-C51+ 155M/CWDM 1510nm/120KM..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Modul GBIC Fiberxon FTM-8012C-SLG 850nm 1.25G SFP

Modul GBIC Fiberxon FTM-8012C-SLG 850nm 1.25G SFP..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul GBIC Finisar FTLF8524P2BNV-HD 4GB 850nm SFP

GBIC Finisar FTLF8524P2BNV-HD 4GB 850nm..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul GBIC RTXM228-604 SM-2KM-1310-2.125G-6.144G-I SFP

GBIC RTXM228-604 SM-2KM-1310-2.125G-6.144G-I..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul GBIC WTD RTXM192-404 SM-2KM-1310-2.5G-I SFP

GBIC WTD RTXM192-404 SM-2KM-1310-2.5G-I..

 Stoc: 1

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul GBIC WTD RTXM191-401 1250M-15KM-1310-SM-SFP

GBIC WTD RTXM191-401 1250M-15KM-1310-SM-SFP..

 Stoc: 2

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul GBIC ZTE SM-10KM-1310-1.25G-C SFP

Gbic ZTE SM-10KM-1310-1.25G-C SFP..

 Stoc: 2

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul GBIC HG Genuine MXPD-243S-F 1.25G 1310nm 10km SFP

GBIC HG Genuine MXPD-243S-F 1.25G 1310nm 10km..

 Stoc: 10

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul GBIC fibra optica FTLF1326P3BTL-ZT SM 2km 1310nm 2.457G 6 SFP

GBIC fibra optica FTLF1326P3BTL-ZT SM 2km 1310nm 2.457G 6..

 Stoc: 6

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Ventilator NIDEC V34809-35DELF 12V 3.3A Dell Poweredge R900 DP/N 0NW869

Ventilator NIDEC V34809-35DELF 12V 3.3A Dell Poweredge R900 DP/N 0NW869..

 Stoc: 8

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Radiator server HP ProLiant DL380p G8 Gen8 DL560 Gen8 723353-001 662522-001

Radiator server HP ProLiant DL380p  G8 Gen8 DL560 Gen8 723353-001 662522-001..

 Stoc: 2

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Controller Dell PERC H730 Mini Mono SAS/SATA 1GB RAID KMCCD

Controller Dell PERC H730 Mini Mono SAS/SATA 1GB RAID KMCCD..

 Stoc: 3

960,00 lei Fără TVA: 800,00 lei

Controller Fujitsu SAS RAID 6GBs PCI-E x8 D2607-A21

Controller  Fujitsu SAS RAID 6GBs PCI-E x8 D2607-A21..

 Stoc: 1

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Ventilator server FUJITSU TX300 S7 A3C40133739C 92x92x38mm

Ventilator server FUJITSU TX300 S7 A3C40133739C..

 Stoc: 6

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Blank HDD server FUJITSU 2.5" A3C40101976 Fujitsu Primergy S5 S6 S7 series

Blank HDD server FUJITSU 2.5" A3C40101976 Fujitsu Primergy S5 S6 S7 series..

 Stoc: 6

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Set cabluri server HP ProLiant DL360p Gen8 800609-001 800610-001

Set cabluri server HP ProLiant DL360p Gen8 800609-001 800610-001..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Placa de baza server HP Proliant DL160 G8 CR2 743807-001 740979-001

Placa de baza server HP Proliant DL160 G8 CR2 743807-001 740979-001..

 Stoc: 3

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Heatsink server HP ProLiant DL360 G9 Gen9 734043-001 775404-001

Heatsink server HP ProLiant DL360 G9 Gen9 734043-001 775404-001..

 Stoc: 4

360,00 lei Fără TVA: 300,00 lei

Caddy CISCO UCS C220 C240 M3 M4 3800-37836-01 3.5in LFF Hot Swap SAS

Caddy CISCO UCS C220 C240 M3 M4 3800-37836-01 3.5in LFF Hot Swap SAS..

 Stoc: 20

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Cablu Dell PowerEdge R710 Mini-SAS A to PERC 6i Controller for 3.5" Backplane DP/N TK038

Cablu Dell PowerEdge R710 Mini-SAS A to PERC 6i Controller for 3.5" Backplane  DP/N TK038..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu Dell PowerEdge R710 Mini-SAS B to PERC 6i Controller for 3.5" Backplane DP/N RN695

Cablu Dell PowerEdge R710 Mini-SAS B to PERC 6i Controller for 3.5" Backplane DP/N RN695..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Riser Board PCI-E X8 2-Slot Riser2 Dell Poweredge R710 PCIe DP/N MX843

Riser Board PCI-E X8 2-Slot Riser2 Dell Poweredge R710 PCIe DP/N MX843..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Riser Board Dell Poweredge R710 Center PCIe DP/N R557C

Riser Board Dell Poweredge R710 Center PCIe DP/N R557C ..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Placa de baza workstation DELL Precision T3600 DP/N PTTT9

Placa de baza workstation DELL Precision T3600 DP/N PTTT9..

 Stoc: 1

720,00 lei Fără TVA: 600,00 lei

Heatsink Intel SC5299DP Pilot Point 4DP LGA 771

Heatsink Intel SC5299DP Pilot Point 4DP ..

 Stoc: Epuizat

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Heatsink server HP DL360P GEN8 G8 734040-001 735506-001 -10%

Heatsink server HP DL360P GEN8 G8 734040-001 735506-001

Heatsink server HP DL360P GEN8 G8 734040-001 735506-001..

 Stoc: 4

199,00 lei 180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Heatsink server HP DL360P GEN8 G8 734041-001 735507-001

Heatsink server HP DL360P GEN8 G8 734041-001 735507-001..

 Stoc: 1

199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Caddy HDD Cisco IronPort WSA-S170-K9 2.5" HD250G.R1 3V191-001E

Caddy HDD Cisco IronPort WSA-S170-K9 2.5" HD250G.R1 3V191-001E..

 Stoc: 26

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul de alimentare cu 2 surse redundante Delta Electronics AC-078 E33995-006 DPS-750PB INTEL SC5600

Modul de alimentare cu 2 surse redundante Delta Electronics AC-078 E33995-006 DPS-750PBCompatibil cu..

 Stoc: 1

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei