Diverse Server

Produse pe pagină:
Sortare după:
Placa de retea server Dual Port RJ45 Dell Broadcom 57810S 10GB Low Profile Noutati

Placa de retea server Dual Port RJ45 Dell Broadcom 57810S 10GB Low Profile

Placa de retea server Dual Port RJ45 Dell Broadcom 57810S 10GB Low Profile..

 Stoc: 1

300,00 lei Fără TVA: 250,00 lei

Gbic Juniper Network 10GE-LR SMF 10km 1310nm 70C 740-011607

Gbic Juniper Network 10GE-LR SMF 10km 1310nm 70C 740-011607..

 Stoc: 4

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Gbic Avago Fibra Optica AFBR-57R5AEZ SFP 850nm 4.25GBd

Gbic Avago Fibra Optica AFBR-57R5AEZ SFP 850nm 4.25GBd..

 Stoc: 13

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

GBIC Original Cisco CWDM-SFP-1590 10-1886-03 1.25GB SFP 1590nm Transceiver Module

GBIC Original Cisco CWDM-SFP-1590 10-1886-03 1.25GB SFP 1590nm Transceiver Module..

 Stoc: 12

225,00 lei Fără TVA: 187,50 lei

GBIC ORiginal HP SFP 4Gbps 1310nm 10km 416829-001 AE493A

GBIC ORiginal HP SFP 4Gbps 1310nm 10km 416829-001 AE493A..

 Stoc: 6

125,00 lei Fără TVA: 104,17 lei

GBIC Original Cisco SFP Transceiver TRP-03L3I1BCS 155 Mbit/s 1310nm 10-1283-01

GBIC Original Cisco SFP Transceiver TRP-03L3I1BCS 155 Mbit/s 1310nm 10-1283-01..

 Stoc: 3

145,00 lei Fără TVA: 120,83 lei

GBIC CISCO DS-SFP-FC8G-SW 10-2418-01 SFP+ TRANSCEIVER MODULE

GBIC CISCO DS-SFP-FC8G-SW 10-2418-01 SFP+ TRANSCEIVER MODULE..

 Stoc: 6

45,00 lei Fără TVA: 37,50 lei

GBIC Juniper Networks XFP-10G-L-OC192-SR1 10GBASE-LR XFP Transceiver 740-014279

GBIC Juniper Networks XFP-10G-L-OC192-SR1 10GBASE-LR XFP Transceiver 740-014279..

 Stoc: 34

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

GBIC Juniper 740-014132 SFP-1GE-T 1GB SFP Copper 1000BASE-T Transceivers

GBIC Juniper 740-014132 SFP-1GE-T 1GB SFP Copper 1000BASE-T Transceivers..

 Stoc: 15

45,00 lei Fără TVA: 37,50 lei

Genuine NEW Cisco MFELX1 100BASE-LX 1310nm 10km Transceiver

Genuine NEW Cisco MFELX1 100BASE-LX 1310nm 10km Transceiver..

 Stoc: 30

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

GBIC nou original Cisco 10-2295-01GLC-SX-MMD SFP Optical Transceiver Module

 GBIC nou original Cisco 10-2295-01GLC-SX-MMD SFP Optical Transceiver Module..

 Stoc: 15

50,00 lei Fără TVA: 41,67 lei

TwinGig Converter Module Cisco CVR-X2-SFP V02

TwinGig Converter Module Cisco CVR-X2-SFP V02..

 Stoc: 10

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Placa de retea server ASUS PEI-10G/82599-2S 10Ggps PCI-E Gen2 x8 fibra optica

Placa de retea server ASUS PEI-10G/82599-2S 10Ggps PCI-E Gen2 x8Processor / MemoryProcessor1 x 82599..

 Stoc: 12

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Controller HP H220 SAS HBA 6GB/S PCI-E 3.0 X8 HP PROLIANT DL380P G8 660088-001 638834-001

Controller HP H220 SAS HBA 6GB/S PCI-E 3.0 X8 HP PROLIANT DL380P G8 660088-001 638834-001..

 Stoc: 1

300,00 lei Fără TVA: 250,00 lei

Set cabluri SAS DELL Poweredge T610 T710 H200 H700 DP/N PG9KK 39CM 0FH2D 76CM

Set cabluri SAS DELL Poweredge T610 T710 H200 H700 DP/N PG9KK 39CM 0FH2D 76CM..

 Stoc: 2

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Cablu SAS DELL Poweredge R610 R710 H200 H700 DP/N N170M 70CM

Cablu SAS DELL Poweredge R610 R710 H200 H700 DP/N N170M 70CM..

 Stoc: Epuizat

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Controller RAID SAS DELL Perc H700 6Gb/s 512MB DP/N CNXVV XXFVX KK67X

Controller RAID SAS DELL Perc H700 6Gb/s 512MB DP/N R374M 1THG8 W56W0ATENTIE, BATERIA ESTE OK DAR SE..

 Stoc: 6

299,00 lei Fără TVA: 249,17 lei

Cablu SAS DELL DUAL MINI SAS DELL POWEREDGE R715 R810 R815 H200 H700

Cablu SAS DELL DUAL MINI SAS DELL POWEREDGE R715 R810  R815 H200 H700 ..

 Stoc: 1

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Cablu SAS DELL POWEREDGE R710 PERC H700 CONTROLLER TO SAS BACKPLANE DP/N R145M 56CM -29%

Cablu SAS DELL POWEREDGE R710 PERC H700 CONTROLLER TO SAS BACKPLANE DP/N R145M 56CM

Cablu SAS DELL POWEREDGE R710 PERC H700 CONTROLLER TO SAS BACKPLANE DP/N R145M 56CM..

 Stoc: 4

84,00 lei 60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Panou ventilatie ca nou Triton RAC-CH-X03-X3, 19", Gri fara termostat

Panou ventilatie Triton RAC-CH-X03-X3, 19", Gri..

 Stoc: 2

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Cablu Mini SAS (SFF-8087) la 4 SATA cu alimentare Molex

Cablu Mini SAS (SFF-8087)  la 4 SATA cu alimentare Molex..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Internal tape drive 800/1600GB LTO Ultrium 4-H 46X6683 DP/N HT7NE

Internal tape drive 800/1600GB LTO Ultrium 4-H 46X6683 DP/N HT7NEAre inclus cablul SAS.Poza este inf..

 Stoc: 1

740,00 lei Fără TVA: 616,67 lei

BACKPLANE DELL HARD DRIVE 3.5'' LFF 8 BAY DELL POWEREDGE T610 DP/N F313F

 BACKPLANE DELL HARD DRIVE 3.5'' LFF 8 BAY DELL POWEREDGE T610 DP/N F313F..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Kit de conversie Tower to Rack 4U DELL Poweredge T610

Kit de conversie Tower to Rack 4U DELL Poweredge T610..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Modul de alimentare Dell Poweredge T610 DP/N MN10F

Modul de alimentare Dell Poweredge T610 DP/N MN10FCabluri incluse..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Placa de baza server Dell Poweredge T610 DP/N 9CGW2 LGA1366

Placa de baza server Dell Poweredge T610 DP/N 9CGW2CPU• Socket LGA 1366Chipset• Intel 5520Memory• 12..

 Stoc: Epuizat

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Cablu Dell PowerEdge T610 Server Primary Mini SAS A to Perc 6i DP/N RM255

Cablu Dell PowerEdge T610 Server Primary Mini SAS A to Perc 6i DP/N RM255 ..

 Stoc: 1

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

IBM 10GB LOM Interposer Card for BLADECENTER Hs23 FRU 81Y9388

IBM 10GB LOM Interposer Card for BLADECENTER Hs23 FRU 81Y9388 ..

 Stoc: Epuizat

200,00 lei Fără TVA: 166,67 lei

Placa de retea server DELL Broadcom 57810S 10GB SFP Dual Port PCI-e DP/N N20KJ

Placa de retea server DELL Broadcom 57810S 10GB SFP Dual Port PCI-e DP/N N20KJ..

 Stoc: 6

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Placa de retea server DELL Intel X520-DA2 Dual-Port 10Gb SFP+ PCI-e Low-Profile DP/N 942V6

Placa de retea server DELL Intel X520-DA2 Dual-Port 10Gb SFP+ PCI-e Low-Profile DP/N 942V6 10..

 Stoc: 2

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Placa de retea server Dual Port DELL X520 SFP DP/N X320M

Placa de retea server Dual Port DELL X520 SFP DP/N X320M..

 Stoc: Epuizat

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Placa de retea server Dual Port DELL X520-T2 10GB DP/N JM42W

Placa de retea server Dual Port DELL X520-T2 10GB DP/N JM42W..

 Stoc: 4

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Placa de retea server Dell Broadcom 57800 2 X 10GB 2 x 10/100/1000 DP/N MT09V

Placa de retea server Dell Broadcom 57800 DP 10GB 2 x 10/100/1000 Daughter Card DP/N MT09V..

 Stoc: 1

299,00 lei Fără TVA: 249,17 lei

Adaptor HP NC382m Dual Port Multifuncion BL-c 462748-001 453244-001

Adaptor HP NC382m Dual Port Multifuncion BL-c 462748-001 453244-001..

 Stoc: 2

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Controler HP Smart Array P440 + 4GB 726821-B21

Controler HP Smart Array P440 + 4GB 726821-B21..

 Stoc: 1

1.200,00 lei Fără TVA: 1.000,00 lei

Adaptor Key hardware Dell iSCSI Key 4-Port ESG Poweredge 2950 R610 R710 R900 C402D 0C402D

Adaptor Key hardware Dell iSCSI Key 4-Port ESG Poweredge 2950 R610 R710 R900 C402D 0C402D..

 Stoc: 6

50,00 lei Fără TVA: 41,67 lei

Kit cabluri backplane controller HP Smart Array P420 672239-001 672240-001 682628-001 685183-001

Kit cabluri controller HP Smart Array P420 672239-001 672240-001 682628-001 685183-001..

 Stoc: 26

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Placa de retea server HP NC550SFP 10GBe Dual Port 581201-B21 586444-001 581199-001

Placa de retea server HP NC550SFP 10GBe Dual Port 581201-B21 586444-001 581199-001..

 Stoc: 2

360,00 lei Fără TVA: 300,00 lei

Placa de retea server HP Ethernet 10GB Dual Port 530SFP+ Low profile 656244-001 652501-001 652503-B21-LP

Placa de retea server HP Ethernet 10GB Dual Port 530SFP+ Low profile 656244-001 652501-001 652503-B2..

 Stoc: 8

300,00 lei Fără TVA: 250,00 lei

Cablu Mini SAS la Mini SAS pentru Controller RAID P420 687954-001 668319-001 54cm

Cablu Mini SAS SFF-8087 la Mini SAS SFF-8087 pentru Controller RAID P420 687954-001 668319-001..

 Stoc: 34

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Controller HP Smart Array P420 + 1GB FBWC Cache +Battery 633538-001 633542-001 6654873-001 631670-B21 Full Height -33%

Controller HP Smart Array P420 + 1GB FBWC Cache +Battery 633538-001 633542-001 6654873-001 631670-B21 Full Height

Controller HP Smart Array P420 + 1GB FBWC Cache +Battery 633538-001 633542-001 6654873-001 Full Heig..

 Stoc: 4

360,00 lei 240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Remote Access Card IDRAC7 RJ45 DELL R520 R420 R320 T420 T320 Pulled DP/N 2827M

Remote Access Card IDRAC 7 RJ45 DELL R520 R420 R320 T420 T320 Pulled DP/N 2827M..

 Stoc: 5

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Heatsink server HP DL380E G8 Pulled 676946-01 653241-002 663673-001 677090-001

Heatsink server HP DL380E G8 Pulled 676946-01 653241-002 663673-001 677090-001..

 Stoc: 12

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Cablu SAS-A SAS-B SATA DELL POWEREDGE R610 R710 H700 H200 6GBPS DP/N M251M 65CM

Cablu SAS-A SAS-B SATA DELL POWEREDGE R610 R710 H700 H200 6GBPS DP/N M251M 65CMCablul se vinde la bu..

 Stoc: 1

84,00 lei Fără TVA: 70,00 lei

Modul Enclosure Chenbro SK33502 5-in-3 SATA2/SAS SK33502H-001

Modul Enclosure Chenbro SK33502 5-in-3 SATA2/SAS SK33502H-001..

 Stoc: 1

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Carcasa server noua in cutie Chenbro Rm31300 3U

Carcasa server noua in cutie Chenbro Rm31300 3UE-ATX (12” x 13”)Dimensiuni : 660 x 430 x 132 (m..

 Stoc: 2

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Cablu Dell PowerEdge T610 Internal SAS to Mini SAS DP/N 5FM3N

Cablu Dell PowerEdge T610 Internal SAS to Mini SAS DP/N 5FM3N..

 Stoc: 2

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Controller Raid SAS SATA Dell POWEREDGE PERC 6i DP/N T954j

Controller Raid SAS SATA Dell POWEREDGE PERC 6i DP/N T954j..

 Stoc: Epuizat

139,00 lei Fără TVA: 115,83 lei

Cablu SATA Optical Drive DP/N N268G

Cablu SATA Optical Drive DP/N N268G..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu USB CONTROL PANEL DELL POWEREDGE R410 DP/N K888G

Cablu USB CONTROL PANEL DELL POWEREDGE R410 DP/N  K888G ..

 Stoc: 4

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei