Diverse Server

Produse pe pagină:
Sortare după:
Controller RAID SAS/ SATA DELL POWEREDGE PERC H710P 6Gb/s SAS 1GB PCI-E DP/N JJ8XD Noutati

Controller RAID SAS/ SATA DELL POWEREDGE PERC H710P 6Gb/s SAS 1GB PCI-E DP/N JJ8XD

Controller RAID SAS/ SATA DELL POWEREDGE PERC H710P 6Gb/s SAS 1GB PCI-E DP/N JJ8XD..

 Stoc: 1

600,00 lei Fără TVA: 500,00 lei

Caddy hdd server Sun Microsystems 341-0586-01 341-0586-02 SAS SATA Noutati

Caddy hdd server Sun Microsystems 341-0586-01 341-0586-02 SAS SATA

Caddy hdd server Sun Microsystems 341-0586-01 341-0586-02 SAS SATA..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Placa de retea server Intel Dual Port I350-T2 2x1GB I350T2G2P20 PCI e LOW Profile

Placa de retea server Intel Dual Port I350-T2 2x1GB I350T2G2P20 PCI e LOW Profile..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Modul GBIC Finisar FTLX8571D3BCL 10GB SFP+

Modul GBIC Finisar FTLX8571D3BCL 10GB SFP+..

 Stoc: 5

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Modul GBIC 1GB 850nm SFP diverse modele

Modul GBIC 1GB 850nm SFP diverse modele..

 Stoc: 51

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Modul GBIC XFP FINISAR FTLX8511D3-HP BLC 10GB 850nm SR 443763-001 444689-001

   Modul GBIC XFP FINISAR FTLX8511D3-HP BLC 10GB 850nm SR 443763-001 444689-001..

 Stoc: 1

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Modul Cisco XFP 10GLR-192SR-L 10GBASE-LR/LW 1310NM SMF TRANSCEIVER LOW POWER 10-2542-01 10-1989-03

Modul Cisco XFP 10GLR-192SR-L 10GBASE-LR/LW 1310NM SMF TRANSCEIVER 10-2542-01..

 Stoc: 3

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Modul Gbic Networks INC XFP F5 OPT-0013-00 XFP 10G 1310nm 10KM 21CFR1040.10

Modul Networks INC F5 OPT-0013-00 10G 1310nm 10KM 21CFR1040.10..

 Stoc: 4

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Modul Mini GBIC Transceiver Refurbished CISCO GLC-T-1000BASE-T SFP 30-1410-02

Modul Mini GBIC Transceiver Refurbished CISCO GLC-T-1000BASE-T SFP 30-1410-02..

 Stoc: 18

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Modul GBIC 1GB Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX 10-2626-01 SFP GBIC

Modul GBIC 1GB Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX 10-2626-01 SFP GBIC ..

 Stoc: 4

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-04 1000Base-SX SFP

Modul Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-04 1000Base-SX SFP..

 Stoc: 7

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Modul Cache 1GB pentru HP Smart Array P420 P430 P822 P830 P421 FBWC 610674-001 633542-001

Modul Cache 1GB pentru HP Smart Array P420 P430 P822 P830 P421 FBWC 610674-001 633542-001..

 Stoc: 4

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Placa de baza server Intel S5520HC LGA1366

Placa de baza server Intel S5520HC LGA1366Product Key FeaturesNumber of Memory Slots12Form FactorSSI..

 Stoc: Epuizat

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Cablu nou Molex Optical Solutions 1062831033 QSFP 100G QSFP28 MM50 OM3 ASSY 20M

Cablu nou Molex Optical Solutions 1062831033 QSFP 100G QSFP28 MM50 OM3 ASSY 20M..

 Stoc: 1

600,00 lei Fără TVA: 500,00 lei

Modul DSP CISCO PVDM3-128 73-11810-03 128 V01 CHANNEL HIGH DENSITY VOICE/VIDEO

Modul DSP CISCO PVDM3-128 73-11810-03 128 V01 CHANNEL HIGH DENSITY VOICE/VIDEO..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Modul memorie Modul memorie 15-11336-02 512MB PC2-5300 DDR2-667MHz CL5 240-Pin DIMM Cisco 2900 / 3900

Modul memorie Modul memorie 15-11336-02 512MB PC2-5300 DDR2-667MHz ECC Registered CL5 240-Pin DIMM C..

 Stoc: 1

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul memorie 15-11357-01 512MB PC2-5300 DDR2-667MHz ECC Registered CL5 240-Pin DIMM (VLP) Cisco 2900 / 3900

Modul memorie 15-11357-01 512MB PC2-5300 DDR2-667MHz ECC Registered CL5 240-Pin DIMM (VLP) Cisco 290..

 Stoc: 2

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu Internal Mini SAS to Mini SAS HD 80CM

Cablu Internal Mini SAS to Mini SAS HD 80CM..

 Stoc: 1

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Cablu Nou Sigilat miniSAS SFF-8087 la 4 SATA 70cm

Cablu Nou Sigilat miniSAS SFF-8087 la 4 SATA 70cm..

 Stoc: 6

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Placa de retea server Dell Gigabit 2 Port PRO/1000 PCI-E Ethernet

Placa de retea server Dell Gigabit 2 Port PRO/1000 PCI-E Ethernet ..

 Stoc: 1

99,00 lei Fără TVA: 82,50 lei

Heatsink server Dell PowerEdge R620 R320 DP/N M112P

Heatsink server Dell PowerEdge R620 DP/N M112P..

 Stoc: 4

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Ventilator server HP ProLiant ML350 Gen9 G9 768954-001 780976-001

Ventilator server HP ProLiant ML350 Gen9 G9 768954-001 780976-001..

 Stoc: 3

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Heatsink server ProLiant ML150 ML350 Gen9 G9 Heatsink 769018-001 780977-001

Heatsink server ProLiant ML150 ML350 Gen9 G9 Heatsink 769018-001 780977-001..

 Stoc: 3

360,00 lei Fără TVA: 300,00 lei

Cablu adaptor GPU DELL POWEREDGE R720 R730 R7910 mufe Riser 8pini la GPU 6pini si GPU 6+2pini DP/N N08NH

Cablu adaptor GPU DELL POWEREDGE R720 R730 R7910 mufe Riser 8pini la GPU 6pini si GPU 6+2pini DP/N N..

 Stoc: 4

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Controller DELL H330 HBA330 MINICARD 12GB/S SAS PCIE 3.0 DP/N P2R3R

DELL HBA330 MINICARD 12GB/S SAS PCIE 3.0 NON RAID HOST BUS ADAPTER CONTROLLER FOR DELL EMC POWEREDGE..

 Stoc: 2

600,00 lei Fără TVA: 500,00 lei

Heatsink server Dell POWEREDGE R740 R740xd R7920 165W DP/N TRJT7

Heatsink server Dell POWEREDGE R740 R740xd R7920 165W DP/N TRJT7 ..

 Stoc: 3

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Controller RAID LSI MegaRAID SAS 4-Port 6 Gb/s PCI Express 2.0 SATA/SAS 9266-4i

Controller RAID LSI MegaRAID SAS 4-Port 6 Gb/s PCI Express 2.0 SATA/SAS 9266-4i..

 Stoc: 2

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Modul Server Dell PowerEdge R640 R740 R440 R540 IDSDM Dual SD Flash Card Reader RT6JG

Modul Server Dell PowerEdge R640 R740 R440 R540 IDSDM Dual SD Flash Card Reader RT6JG..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Kit placa de baza INTEL S3420GP cu procesor Intel Xeon Quad X3430 si memorie RAM 16GB DDR3

Kit placa de baza INTEL S3420GP cu procesor Intel Xeon Quad X3430 si memorie RAM 16GB DDR3 ..

 Stoc: Epuizat

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Placa de baza workstation HP XW6400 LGA 771 380689-001 442029-001

Placa de baza workstation HP XW6400 LGA 771 380689-001 442029-001..

 Stoc: Epuizat

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Controller SAS SATA Dell Poweredge PERC H200 DP/N 47MCV 6GB/S SAS PCI-e modat IT Mode ZFS FreeNAS unRAID

Controller SAS SATA Dell Poweredge PERC H200 DP/N 47MCV 6GB/S SAS PCI-e modat IT Mode ZFS FreeNAS un..

 Stoc: 24

199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Cablu HDD For DELL Latitude E7450 E5550

Cablu HDD For DELL Latitude E7450 E5550..

 Stoc: 4

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Placa de retea server HP 10GB 2-PORT 561FLR-T 700699-B21 701525-001

Placa de retea server HP 10GB 2-PORT 561FLR-T 700699-B21 701525-001..

 Stoc: 2

399,00 lei Fără TVA: 332,50 lei

Cablu Mini-SAS HD SFF-8644 to Mini-SAS SFF-8644 External SAS Expander 1M

Cablu Mini-SAS HD SFF-8644 to Mini-SAS SFF-8644 External SAS Expander 1M..

 Stoc: 1

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Mellanox QSFP/SFP + Adapter Kit 40GbE QSFP+ auf 10GbE SFP+ MAM1Q00A-QSA +++

Mellanox QSFP/SFP + Adapter Kit 40GbE QSFP+ auf 10GbE SFP+ MAM1Q00A-QSA +++..

 Stoc: 1

199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Modul GBIC NetApp 332-00363+A0 10GB SFP+ SW Fiber Transceiver AFBR-703SMZ-NA3

Modul GBIC NetApp 332-00363+A0 10GB SFP+ SW Fiber Transceiver AFBR-703SMZ-NA3..

 Stoc: 18

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Modul GBIC AVAGO 332-00279R6+A1 AFBR-703SMZ-NA1 10GbE 10GBASE-SR EtherNet SFP+ LC MMF SW 850nm

Modul GBIC AVAGO 332-00279R6+A1 AFBR-703SMZ-NA1 10GbE 10GBASE-SR EtherNet SFP+ LC MMF SW 850nm..

 Stoc: 9

180,00 lei Fără TVA: 150,00 lei

Modul GBIC Original CISCO SFP-10G-SR V03 10-2415-03 850nm 10GBASE-SR SFP+

Modul GBIC Original CISCO SFP-10G-SR V03  10-2415-03 850nm 10GBASE-SR SFP+..

 Stoc: 13

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Modul GBIC HP Original 10Gb SR SFP+ 455885-001 SPS: 456096-001

Modul GBIC HP Original 10Gb SR SFP+ 455885-001 SPS: 456096-001..

 Stoc: 46

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Modul GBIC Cisco 10-2143-01 SFP-GE-S 1000Base-SX SFP

Modul GBIC Cisco 10-2143-01 SFP-GE-S 1000Base-SX SFP..

 Stoc: 17

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Modul GBIC Cisco SFP-GE-T EXT 30-1421-01 USA 1000BASE-T RJ45 SFP

Modul GBIC Cisco SFP-GE-T EXT 30-1421-01 USA 1000BASE-T RJ45 SFP..

 Stoc: 3

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul GBIC Cisco 10-2195-01 DS-SFP-FC4G-SW 4Gbps SFP 850nm

Modul GBIC Cisco 10-2195-01 DS-SFP-FC4G-SW 4Gbps SFP 850nm..

 Stoc: 23

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Modul GBIC Cisco DS-SFP-FC4G-MR, V01, 10-2250-01 4Gbps SFP

Modul GBIC Cisco DS-SFP-FC4G-MR, V01, 10-2250-01 4Gbps SFP ..

 Stoc: 46

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Modul GBIC Cisco SFP-GE-L 10-2144-01 1000BASE 10km

Modul GBIC Cisco SFP-GE-L 10-2144-01 1000BASE  10km..

 Stoc: 9

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Modul GBIC SFP Cisco 10-1821-01 2Gb DS-SFP-FC-2G-SW

Modul GBIC SFP Cisco 10-1821-01 2Gb DS-SFP-FC-2G-SW..

 Stoc: 29

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Modul GBIC SFP Cisco 10-1747-01 000 Base-SX 850nm

Modul GBIC SFP Cisco 10-1747-01 000 Base-SX 850nm..

 Stoc: 3

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Modul GBIC SFP Cisco 30-1301-02 GLX-SX-MM 1000 Base-SX 850nm

Modul GBIC SFP Cisco 30-1301-02 GLX-SX-MM 1000 Base-SX 850nm..

 Stoc: 36

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Modul GBIC SFP Cisco 30-1301-01 GLX-SX-MM 1000 Base-SX 850nm

Modul GBIC SFP Cisco 30-1301-01 GLX-SX-MM 1000 Base-SX 850nm..

 Stoc: 11

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Dell WY733 2 Port Internet iSCSI 2 TOE Key for PowerEdge T610 M610 M600

Dell WY733 2 Port Internet iSCSI 2 TOE Key for PowerEdge T610 M610 M600 ..

 Stoc: 2

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei