Electronice

Subcategorii

Produse pe pagină:
Sortare după:

Placa de baza centrala telefonica HiPath CBCPR HiPath 3750 S30810-Q2936-X-J2 A30810-X2936-X-9-7411

Placa de baza centrala telefonica HiPath CBCPR HiPath 3750 S30810-Q2936-X-J2 A30810-X2936-X-9-7411Po..

480,00 lei Fără TVA: 400,00 lei

Card intern circuit extension centrala telefonica Siemens SLMO 24 S30810-Q2901-X-9 A30810-X2901-X-7-7411

Card intern circuit extension centrala telefonica Siemens SLMO 24 S30810-Q2901-X-9 A30810-X2901-X-7-..

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Card intern centrala telefonica S30817-Q626-A520-3 A30817-X626-A200-7-7411

Card intern centrala telefonica S30817-Q626-A520-3 A30817-X626-A200-7-7411Poza este informativa, car..

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Control panel centrala telefonica S30810-Q2929-X000-05 A30810-X2929-X000-04-7411

Control panel centrala telefonica S30810-Q2929-X000-05 A30810-X2929-X000-04-7411 Poza este info..

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Card intern centrala telefonica Siemens AN S30810-Q2537-X-14 A30810-X2537-X-8-7411

Card intern centrala telefonica Siemens AN S30810-Q2537-X-14 A30810-X2537-X-8-7411 Poza este in..

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Card intern centrala telefonica Siemens S30810-Q2558-200-08 a30810-x2558-x200-05-7411

Card intern centrala telefonica Siemens S30810-Q2558-200-08 a30810-x2558-x200-05-7411 Poza este..

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Incarcator Acumulatori Li-Ion Inteligent Efest Luc V4 cu LCD 2 amperi -17%

Incarcator Acumulatori Li-Ion Inteligent Efest Luc V4 cu LCD 2 amperi

Desigilat, Incarcatorul a fost folosit in showroomAre incarcatorul 220V inclus.Incarcatorul DigitalE..

144,00 lei 120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Incarcator acumulatori LI-Ion inteligent multifunctional Opus BT-C3100 V2.2 LCD -20%

Incarcator acumulatori LI-Ion inteligent multifunctional Opus BT-C3100 V2.2 LCD

Incarcator acumulatori inteligent multifunctional Opus BT-C3100 V2.2 LCD Desigilat, Incarcatoru..

240,00 lei 192,00 lei Fără TVA: 160,00 lei

Placa de captura video 4 porturi 21 frame

Placa de captura video 4 porturi 21 frame 4-input controller for video surveillance (DVR card w..

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Mini Imprimanta termica wireless Memobird G1

Mini Imprimanta termica wireless Memobird G1 ..

300,00 lei Fără TVA: 250,00 lei

Incarcator TP4056 cu MICRO USB pentru Baterie Li-Po (1A)

 Incarcator TP4056 cu MICRO USB pentru Baterie Li-Po (1A)..

25,00 lei Fără TVA: 20,83 lei

Incarcator baterii HQ BAT-LEAD-C10HQ 2/6/12V

Incarcator baterii HQ BAT-LEAD-C10HQ 2/6/12V Curent de incarcare : 600mA..

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Camera pentru masina Full HD 1080p

Camera pentru masina Full HD 1080pDisplay : 1.5'' LTPS TFT LCDVideo output :HDMI CTS1.2 Compliant su..

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Alimentator stabilizat universal de retea 2A 230V AC/3-6-9-12V DC

Alimentator stabilizat universal de retea 2A .6 mufe DC diferite.Se potriveste la cele mai multe apa..

55,00 lei Fără TVA: 45,83 lei

Tableta second hand Apple iPad A1337 9.7'' 3G 16GB 2010 -50%

Tableta second hand Apple iPad A1337 9.7'' 3G 16GB 2010

ATENTIE ! TABLETA NU ARE INCARCATOR!Display : multitouch 9.7 inches Rezolutie :1024 x 768 ..

400,00 lei 199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Placa de baza second hand masina de spalat SAMSUNG WF60F4E0W2W DC41-00203A 1412_ED00100260_V0.23

Placa de baza masina de spalat SAMSUNG WF60F4E0W2W DC41-00203A 1412_ED00100260_V0.23..

240,00 lei Fără TVA: 200,00 lei

Distribuitor Imprimanta DB25 pentru 4 calculatoare MT-41P

Distribuitor Imprimanta DB25 pentru 4 calculatoare MT-41PWINDOWS 98 , 2000 , XP..

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Distribuitor imprimanta DB25 pentru 2 calculatoare MT-21P

Distribuitor  imprimanta DB25 pentru 2 calculatoare si MT-21PWINDOWS 98 , 2000 , XP..

20,00 lei Fără TVA: 16,67 lei

Casti Stereo Bluetooth BH-503

Casti Stereo Bluetooth BH-503Castile sunt pe culoare Albastra,poza este informativa!..

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

ANSAMBLU SIGURANTA 0.7A 5.0KV THV060TN

ANSAMBLU SIGURANTA 0.7A 5.0KV THV060TN..

16,00 lei Fără TVA: 13,33 lei

Siguranta cuptor cu microunde 0.8A 5KV

Siguranta cuptor cu microunde 0.8A 5KV..

19,00 lei Fără TVA: 15,83 lei

Telecomanda Inteligenta WOOKEE pentru automatizari Emitor + Receptor

Telecomanda Inteligenta WOOKEE  pentru automatizari Emitor + Receptor ..

30,00 lei Fără TVA: 25,00 lei

Tableta Noua UTOK IQ700

Tableta Noua UTOK IQ700 Dimesiune ecran : 7 inchRezolutie : 1024 x 600Procesor: Intel Atom Z373..

199,00 lei Fără TVA: 165,83 lei

Alimentator APD Asian Power Devices INC. 12V 2.5A

Electronice > Surse de alimentareAlimentator APD Asian Power Devices INC. 12V 2.5ACablul de retea..

18,00 lei Fără TVA: 15,00 lei

NOKIA PREMICELL 22 TME-1/DTX-1 CONECTARE CENTRALA SAU TELEFON FIX + FAX/DATE

Electronice NOKIA PREMICELL 22 TME-1/DTX-1 CONECTARE CENTRALA SAU TELEFON FIX + FAX/DATEATENTIE NU A..

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Sursa de alimentare HANTAREX US150 90W

Electronice > Surse de alimentare Sursa de alimentare HANTAREX US150 90W..

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Alimentator Dell mini Netbook 0Y991K 19V 1.58A 30W DP/N Y991K

Electronice > Surse de alimentareAlimentator Dell mini Netbook 0Y991K 19V 1.58A 30W DP/N Y991K..

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Alimentator Delta Electronics CISCO EADP-48EB B 48V 0.917A

Alimentator Delta Electronics CISCO EADP-48EB B 48V 0.917A CISCO 8900 9900 8961..

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Cablu Date APC USB - RJ50 940-0127E

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Date APC USB - RJ50 940-0127E..

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Mufa Fibra Optica PN 95P2794

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiMufa Fibra Optica PN 95P2794..

12,00 lei Fără TVA: 10,00 lei

CAblu fibra optica Optronics MPO-Male -12X LCD FAN OUT 50/125 Special 32.5M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCAblu fibra optica Optronics MPO-Male -12X LCD F..

168,00 lei Fără TVA: 140,00 lei

Cablu Fibra Optica Optronics LC-LC 50/125 Duplex 22M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Fibra Optica Optronics LC-LC 50/125 Duplex..

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Cablu Fibra Optica LCLC50DOR3 LC/PC-LC/PC 50/125 Duplex 3M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si Accesorii Cablu Fibra Optica LCLC50DOR3 LC/PC-LC/PC 50/12..

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Cablu Fibra Optica LCLC50DOR1 LC-LC 50/125 Duplex 3M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Fibra Optica LCLC50DOR1 LC-LC 50/125 Duple..

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Cablu Fibra Optica IBM OM3 LC-LC 3M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Fibra Optica IBM OM3 LC-LC 3M..

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu fibra optica IBM MM50 LC-LC P/N 12R9561 31M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu fibra optica IBM MM50 LC-LC P/N 12R9561 31..

168,00 lei Fără TVA: 140,00 lei

Cablu Fibra Optica IBM LC-LC 24R0830 4M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si Accesorii Cablu Fibra Optica IBM LC-LC 24R0830 4M..

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Patchcord Fibra Optica TYCO FORIB MM50 LEAD 12 FOLD MPO-MPO FEMALE - 25M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiPatchcord Fibra Optica TYCO ELECTRONICS FORIB MM..

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

Cablu Fibra Optica TYCO ELECTRONICS FORIB MM50 LEAD 12 FOLD MPO-MPO FEMALE - 15M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiPatchcord Fibra Optica TYCO ELECTRONICS FORIB MM..

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu fibra optica IBM LC-LC P/N 12R9914 5M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu fibra optica IBM LC-LC P/N 12R9914 5..

60,00 lei Fără TVA: 50,00 lei

Cablu fibra optica IBM 2F ZIP LCDUP/LCDUP 7M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu fibra optica IBM 2F ZIP LCDUP/LCDUP ..

72,00 lei Fără TVA: 60,00 lei

Cablu fibra optica IBM 45E3764 2.2M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu fibra optica IBM 45E3764 2.2M..

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei

Cablu Fibra Optica Duplex LCLCOM3DPU20L 20M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Fibra Optica Duplex LCLCOM3DPU20L 20..

120,00 lei Fără TVA: 100,00 lei

Cablu Fibra Optica DPX SCD-SCD OVG50 ORH W4/W4 15m

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Fibra Optica DPX SCD-SCD OVG50 ORH W4/W4 ..

96,00 lei Fără TVA: 80,00 lei

Cablu Fibra Optica DPX LCD-LCD OVG50 ORH W4/W4 3M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Fibra Optica DPX LCD-LCD OVG50 ORH W4/W4 3..

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Cablu Fibra Optica IBM MM50 LC-LC (P) 25M 12R9915

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu Fibra Optica IBM MM50 LC-LC (P) 25M..

144,00 lei Fără TVA: 120,00 lei

APC Fiber Channel Kabel Multimode Duplex 3m (12145-3M-E)

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si Accesorii APC Fiber Channel Kabel Multimode Duplex 3m (12..

48,00 lei Fără TVA: 40,00 lei

Set conectori USB Nou Desigilat HAMA

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiSet conectori USB Nou Desigilat HAMA..

24,00 lei Fără TVA: 20,00 lei

Kit USB NOU Desigilat Easy Line PC-HUB,Imprimanta,Scanner,Mouse,etc. 2 x 1.5m

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiKit USB-uri NOU Desigilat Easy Line PC-HUB,Impr..

12,00 lei Fără TVA: 10,00 lei

Cablu serial HP 128558-001 M-F 6FT 1.8M 9-Pin Cable NEW 154020-001

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si AccesoriiCablu serial HP 128558-001 M-F 6FT 1.8M 9-Pin Ca..

36,00 lei Fără TVA: 30,00 lei