HP 405287-001 JDSU JSH-42S4DB3-HP 850nm 07-04 Short Wave SFP Transceiver

HP 405287-001 JDSU JSH-42S4DB3-HP 850nm 07-04 Short Wave SFP Transceiver

Poza este cu caracter informativ!

Garantie
luni 3
Stare
SecondHand

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

HP 405287-001 JDSU JSH-42S4DB3-HP 850nm 07-04 Short Wave SFP Transceiver

  • Cod produs: COMS000278
  • MPN:
  • Disponibilitate: 4
  • 24,00 lei
  • Fără TVA: 20,00 lei