Rated 5/5 based on 11 customer reviews
Gbic Avago Fibra Optica AFBR-57R5AEZ SFP 850nm 4.25GBd

Gbic Avago Fibra Optica AFBR-57R5AEZ SFP 850nm 4.25GBd

Garantie
luni 6
Stare
SecondHand

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

Gbic Avago Fibra Optica AFBR-57R5AEZ SFP 850nm 4.25GBd

  • Cod produs: COMS000454
  • MPN:
  • Disponibilitate: 13
  • 60,00 lei
  • Fără TVA: 50,00 lei