Cablu Fibra Optica IBM OM3 LC-LC 3M

Electronice > Fire si cabluri > Cabluri si Accesorii



Cablu Fibra Optica IBM OM3 LC-LC 3M
Garantie
Warranty fara garantie
Stare
Condition NOU

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

Cablu Fibra Optica IBM OM3 LC-LC 3M

  • Cod produs: CABA000046
  • MPN:
  • Disponibilitate: 1
  • 36,00 lei
  • Fără TVA: 30,00 lei